Tripadvisor
Zakopane
Zrecenzowano: 2 stycznia 2020

Byłam na Święta w tym Hotelu i było cudownie . Wszędzie blisko wiec usytuowany w bardzo dobrym punkcie Zakopanego . Pakiet Świąteczny i atrakcje super! Mozliwość korzystania z Spa , Basenu i innych atrakcji pielęgnacyjnych dawało mozliwość totalnego relaksu . Poza tym to jest Hotel przyjazny pieskom wiec jak ktoś się wybiera do Zakopanego z pupilem to goraco Polecam !

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki , blisko do stoku narciarskiego i szlakow na spacery udogodnienia dla niepełnosprawnych ,cisza , spokój i bardzo czysto .
Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, AleksandraG478
Zrecenzowano: 30 grudnia 2019

Jak co roku spędzaliśmy Boże Narodzenie w Zakopanem, tym razem wybraliśmy hotel Belvedere .
Hotel ten ma już swoje lata świetności dawno za sobą, stare obdrapane meble w pokoju, pokój trzy- osobowy mała klitka w której z trudem można było się poruszać, cuchnąca wykładzina po gościach z psami cztery gwiazdki to żart! Kolacja wigilijna nieporozumienie zdezorientowani ukraińscy kelnerzy podający po dwa talerze do stołu, wiec nic dziwnego, ze okres oczekiwania na kolejne potrawy wigilijne to ok 40 minut. Szczerze odradzamy ten hotel, a wygórowaną cenę za pobyt w tym hotelu zapłaciliśmy chyba tylko za śnieg, który akurat spadł na Święta. Bardzo miła i starająca się obsługa w recepcji. Następne święta napewno już nie w tym hotelu !

Termin pobytu: grudzień 2019
1  Dziękujemy, Alice7145
Zrecenzowano: 7 grudnia 2019

Hotel zasługuje na wyróżnienie ze względu na swoje położenie przy "Dolinie Białego", gdzie nie słychać zakopańskiego zgiełku. Do centrum jedynie 15 min.!

Spędziliśmy tu ponad tydzień... zauważając wiele skrajności, które nie powinny dotyczyć takiej klasy hotelu.
PLUSY: + możliwość pobytu z pupilem i pobyt w pokoju dającym możliwość wychodzenia z pupilem na dwór wprost z balkonowych drzwi :)
+ panie pokojowe bardzo sympatyczne
+ rozmaite śniadania i obiado- kolacje serwowane w dwóch przytulnych restauracjach (dla każdego coś dobrego, adekwatnie do wieku i diety)
+ bardzo duża przestrzeń w sali zabaw dla dzieci z rozmaitymi zabawkami i atrakcjami
+ zjeżdżalnia na basenie
+ parking na terenie hotelu

MINUSY:
- mały nieco ponury pokój wyposażony w dość zużyte meble, wymagająca odświeżenia niewielka łazienka, która nie posiada dobrej wentylacji
- strefa mokra wymagająca odrestaurowania, widać zużyte elementy
- strefa saun...działających jak im się podoba...wymagała wychodzenia do obsługi z prośbą o uruchamianie...raz się udawało, innym razem niestety
- ceny w kawiarni dość wygórowane jak na hotel danej kategorii
- obsługa hotelowa (recepcja i restauracja) nieco znużona udzielaniem informacji i pomocą

Hotel zyskuje położeniem...wymaga jednak pewnego odświeżenia. Polecam na krótkie pobyty.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, KamiKElbl_g
Zrecenzowano: 25 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Warunki bardzo dobre,lokalizacja również,śniadania bardzo urozmaicone,każdy znajdzie coś dla siebie, ten kto napisze że słabe musiał być w innym hotelu.
Minusem i to kladzie w przyznaniu 5 kropek jest oznakowanie w hotelu,naprawde można się zgubić, hitem było kiedy śniadania mieliśmy w restauracji hotelowej Szymanowska,wchodzimy,a tu nikogo nie ma.Okazuje sie ze śniadanie jest ale w innym pomieszczeniu.Ten kto odpowiada za te sprawy powinien się zastanowic.Jesli jestem w takim hotelu to powinien czuc sie wyluzowany,a nie trzeba zastanawiac sie gdzi teraz skręcić.
A i jeszcze jeden minus,wiem hotel informuje,ale oplata za parking troche nie w porzadku.

Termin pobytu: listopad 2019
1  Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano: 11 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu w weekend listopadowy. Pokój był ok,ale dla rodziny z dwójka dzieci trochę mały. Wystrój hotelu,atrakcje dla dzieci bardzo fajne. Weekend haloween,tak wiec dzieciaki zadowolone. Co do jedzenia to śniadania urozmaicone,duży wybór,a chleb wyśmienity. Jeśli chodzi o obiadokolacje to tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić,ale Nam średnio smakowało. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, PJMT2019