Zakopane
Zrecenzowano: 25 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Warunki bardzo dobre,lokalizacja również,śniadania bardzo urozmaicone,każdy znajdzie coś dla siebie, ten kto napisze że słabe musiał być w innym hotelu.
Minusem i to kladzie w przyznaniu 5 kropek jest oznakowanie w hotelu,naprawde można się zgubić, hitem było kiedy śniadania mieliśmy w restauracji hotelowej Szymanowska,wchodzimy,a tu nikogo nie ma.Okazuje sie ze śniadanie jest ale w innym pomieszczeniu.Ten kto odpowiada za te sprawy powinien się zastanowic.Jesli jestem w takim hotelu to powinien czuc sie wyluzowany,a nie trzeba zastanawiac sie gdzi teraz skręcić.
A i jeszcze jeden minus,wiem hotel informuje,ale oplata za parking troche nie w porzadku.

Termin pobytu: listopad 2019
1  Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano: 11 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu w weekend listopadowy. Pokój był ok,ale dla rodziny z dwójka dzieci trochę mały. Wystrój hotelu,atrakcje dla dzieci bardzo fajne. Weekend haloween,tak wiec dzieciaki zadowolone. Co do jedzenia to śniadania urozmaicone,duży wybór,a chleb wyśmienity. Jeśli chodzi o obiadokolacje to tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić,ale Nam średnio smakowało. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, PJMT2019
Zrecenzowano: 10 listopada 2019

Mmmm 15 min od centrum Zakopanego. Bardzo miła atmosfera. Restauracja w hotelu serwuje Dania kuchni międzynarodowej. Potrawy są bardzo smaczne i dobrze skomponowane. Basen oraz strefy spa na bardzo wysokim poziomie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 1972Peppa
Zrecenzowano: 13 października 2019

Fajna lokalizacja, miły personel. Dobra sala zabaw dla dzieci i zaangażowane animatorki. Urozmaicone śniadania.

Widać ząb czasu - zużyte meble. Brak mebli na balkonie. Brak klimatyzacji. Krzesła w restauracji poplamione, brudne. Zużyte fotele obok bilarda. Bilard dodatkowo płatny. Jedna z saun nieczynna. Na basenie odchodząca farba, lokalnie braki w kafelkach, zużyte makarony i deski do pływania

Dziękujemy, Krystyna79
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu w sierpniowy długi weekend w pokoju z widokiem 206. Pokoj jak najbardziej spełniał nasze oczekiwania- czysty, zadbany, ciekawie urządzony. Posiadał mini bar, który codziennie był uzupełniany. Bardzo chcieliśmy pokój z widokiem na góry i taki też mieliśmy.
Posiłki w restauracji były smaczne. Tak naprawdę to do niczego nie można się "przyczepić". Dodałabym tylko soki do kolacji- była tylko woda i napoje ciepłe w ofercie.
Strefa saun i basen także była w porządku. Można było się tam zrelaksować i wypocząć. Wbrew pozorom hotel był oblegany przez dzieci jednak nie można było tego odczuć, co było/jest atutem tego miejsca.
Hotel posiada parking/garaż dodatkowo płatny. Uważam ze cena powinna być niższa zważywszy że wykupujemy cały pobyt w takim miejscu.
Personel zawsze pomocny i uśmiechnięty.
Myślę, że atutem miejsca byłoby organizowanie jakichś wieczorów tematycznych- atrakcji dla gości po kolacji. A także wprowadzenie seansów w saunach.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyboru i na pewno tam wrócimy !

Dziękujemy, amyd123830