Zakopane
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy szlaku do Doliny Białego. Z hotelu spacerkiem w 10-15 minut dojdziemy na Krupówki czy pod Wielką Krokiew /skrótem za karczmą Biały Potok/. Hotel dobrze przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi. Jest duża i bardzo dobrze wyposażona sala zabaw, gdzie można pozostawić pociechy pod opieką bardzo miłych i profesjonalnie wykonujących swoje obowiązki Pań animatorek. Na zewnątrz hotelu jest niewielki plac zabaw, dwie huśtawki, ślizgawka, drabinki. Przy głównym wejściu podjazd dla wózków, dwie windy, wejścia od dziedzińca i garażu z niskimi progami. W strefie basenowej jest niewielki brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci. Sam basen jest duży jak na tej wielkości hotel. Przez cały nasz pobyt nie odczuliśmy jakiegoś dyskomfort z powodu dużej ilości osób, a korzystaliśmy z basenu o różnych porach dnia przy pełnym obłożeniu. Jak ktoś nie wie jak wygląda tłok na basenie powinien pojechać na obojętnie które termy i wtedy się wypowiadać. Na basenie można skorzystać z deski do pływania dla dzieci lub tzw:makaronu. Jest kilka leżaków gdzie można położyć swoje rzeczy ale są również dostępne szafki zamykane na klucz. Co ważne, basen jest otwarty do godz.22-ej. Mieliśmy wykupiony pobyt w pokoju "standard+". Po przyjeździe okazało się, że otrzymaliśmy pokój z balkonem francuski, o czym nie było informacji w opisie pokoju na stronie hotelu. Po udaniu się do recepcji zaproponowano nam inny pokój już z normalnym balkonem i widokiem na Giewont. Pokój wyposażony w TV, sejf, radio, czajnik, lodówkę z minibarem, szlafroki. Można byłoby pokusić się o jakieś niewielkie krzesełka i stolik na balkon. W pokojach brak klimatyzacji. Mieszkaliśmy na II pietrze, pogoda była bardzo ładna, gorąco ale w pokoju tego nie odczuwaliśmy. Nie wiem jak wyglądała sytuacja w pokojach szczytowych, dlatego nie będę się w tym temacie wypowiadał. W pokoju woda mineralna, cukier i herbata uzupełniane codziennie.Meble w pokoju mają już swoje lata, ale naszym zdaniem dodają uroku temu miejscu i nadal spełniają swoją funkcje. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, suszarkę do włosów, suszarkę na mokre ubrania. Z kosmetyków dostępne jest tylko mydło w płynie. Ogólnie wystrój pokoju "standard+" jest schludny ale pokój jest duży i wyposażony w niezbędne udogodnienia. Wyżywienie na dobrym poziomie, zarówno śniadania jak i objadokolację. Poza daniami głównymi soki, owoce, ciasta, deserki w słoiczkach, wędlina swojska, sałatki, dżemy, sery, śledzie, świeże pieczywo /bułki,chleb/, pasty itd. Sala jadalna jest duża, więc nie było żadnego problemu ze stolikami podczas posiłków. Do dyspozycji gości dostępne są dwa ekspresy do kawy, można również zamówić piwo czy napoje z karty w barze przy wejściu na sale. Dania uzupełniane są przez personel na bieżąco przez cały czas trwania posiłków, a dla dzieci jest oddzielny stolik z menu i sztućcami. Obsługa sali jadalnej na wysokim poziomie. Nie było sytuacji, żeby na stoliku pozostały brudne szklanki czy talerze po gościach.Czystość w całym hotelu bez zastrzeżeń. Reasumując uważamy, że hotel jest godny polecenia i nasz pobyt uznajemy za bardzo udany. Na plus hotelu przemawia miły i pomocny personel, profesjonalne Panie animatorki, wyżywienie, czystość, dobra lokalizacja, możliwość skorzystania z bogatej infrastruktury obiektu /basen, sala zabaw, spa, sala gimnastyczna, siłownia, kręgle, bary/, spokojna okolica, piękne widoki na góry, odległość do centrum. Na minus:opłata parkingowa dla gości w wysokości 30zł/doba-bez komentarza i "oczko" mniej w ocenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Podczas rezerwacji pokoi standard+ można otrzymać pokój z tzw:balkonem francuski.Pokój nr.226 widok na Giewont i Gubałówkę.
Dziękujemy, ZapCez
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 4 gwiazdki dostał za ? Kto zgadnie ? Klimatyzacji brak. W windzie, która jest na zewnatrz jest cieplej niz w saunie.Pokoje standart o wielkości wywolujacej klaustrofobię. W łazience wyłącznie mydło gdzie standardem jest przynajmniej miniaturowy szampon i żel pod prysznic. Apartament już spełnia warunki i ma na wyposażeniu wszystko co powinien mieć. Prawie. Na balkonie (a w naszym apartamencie były dwa balkony) nie ma nawet krzesełka o stoliku nie wspomnę. Jedyny plus to dobre śniadania i praca obsługi hotelu. Basen oblegany przez rodziców z dziećmi więc osoby dorosłe nie mają tam czego szukać. Ceny abstrakcyjne I nie mające przełożenia na jakość

Dziękujemy, 824jolantak
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel świetny, dzieci zachwycone, bardzo duża bawialnia, fajny basen. Hotel z klimatem, trochę vintage Zarówno młodzi i jak starsi będą czuć się w nim dobrze. Jedzonko super. Lokalizacja idealna, widok na Giewont zapiera dech

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów: przemiła i pomocna obsługa, fajna sauna i basen, dobra strefa spa (zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutów), pyszna restauracja „pod aniołami”, smaczne śniadania, przestronne pokoje, łazienki i ogólnie cały hotel, dużo miejsc parkingowych, czysto.
Zdecydowane minusy: fatalne wifi, system z którego nie da się korzystać, słaby zasięg i co chwile rozłącza. Tor do kręgli jest pokrzywiony. Łóżko podwójne dla par = złączenie dwóch pojedynczych (w trzech przypadkach to samo rozwiązanie, wiec raczej jest to standard w tym hotelu, chyba że byliśmy klientami drugiej kategorii, nie wiem czy tak to działa). Wystrój to typowe stare PRL, ma swoj urok (dużo drewna, zabytkowe kominki), ale w większości raczej wymaga remontu, zmian.
Ceny trochę zawyżone jak na te przestarzałe standardy, ale do zniesienia.
Dla takich podstawowych udogodnień jak: obsługa, jedzenie i basen, nie zamierzam wracać do tego hotelu.

Dziękujemy, SowaStyle
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Korzystałam tylko z basenu (katastrofa , po wizycie w Kasprowym ), basen stary , mały, nie ładny . Byłam z małym dzieckiem , zawsze po basenie (korzystamy tylko w hotelach )idziemy na plac zabaw hotelowy aby dziecko mogło dojść do siebie po basenie, po zabawie idziemy na obiad , w tym hotelu nie było nam to dane . Z placu hotelowego nie mogłyśmy korzystać nawet za opłatą (odpowiedz pani z recepcji nie bo nie ,dziecko bardzo prosiło pani jeszcze bardziej nie ugięta) na obiad było za wcześnie więc nie było nam dane skosztować kuchni, nie polecam

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, grazynaignatiuk11