Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma klientów za nic, zwłaszcza tych z małymi dziećmi którzy oczekują spokoju. Organizuje mocne, głośne i całonocne alkoholowe imprezy firmowe. Hałas muzyki jest tak głośny ze dzieci spać nie mogą, ściany się trzęsą , zreszta rodzice również spać nie mogą a na pytanie czy można ciszej odpowiedz jest niestety Państwo są tylko mniejszością w hotelu.regulamin hotelu nie wiem kogo dotyczy i wg w jakim celu został napisany. Bardzo nie polecam . Porażka totalna. Jakieś nieporozumienie ten hotel, pierwszy raz w życiu spotykam się z takimi sytuacjami. Jestem pierwszy i ostatni raz w tym miejscu. Omijajcie to miejsce szerokim
Łukiem.

Dziękujemy, TomekW301
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na odpoczynek i robienie niczego. Widok na Tatry jest rewelacyjny. Święty spokój na pewno tu znajdziesz. W pokojach klima, balkony pokojach na pietrze są- małe ale są. Drugie piętro to już tylko okna dachowe.

Dziękujemy, marcinrogo
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Zanim przeczytacie moje spostrzeżenia z krótkiego pobytu w Hotelu składam kilka zapewnień i oświadczeń:
- nie znam właścicieli Obiektu i jestem tu po raz pierwszy;
- bywam od szeregu lat w różnych porównywalnych obiektach;
- przed napisaniem opinii zapoznałem się z większością opinii o hotelu, po przeczytaniu niektórych trudno było powstrzymać się od wrażenia, ze ich autorzy to chroniczni kontestatorzy i malkontenci, stąd tytuł mojej recenzji.

Drodzy turyści którzy:
- szukacie zgiełku i tłumu Krupówek;
- koryta ociekającego tłuszczem z tzw. regionalnym jadłem dla dwojga,czworga i więcej;
- muzyki łubudubu i disco polo warczących z każdego miejsca w hotelu i okolicy;
- sklepów z "wyjątkowymi" artykułami i "oryginalnych" góralskich pamiątek made ich China,
omijajcie Hotel Bachledówka szerokim łukiem bo pobyt tutaj dla Was będzie traumatycznym doświadczeniem.

Ci z was Drodzy Turyści, którzy doceniacie:
- wspaniałe panoramy na całe Tatry i Gorce;
- wygodny i obszerny parking;
- zielony, niezobowiązujący teren wokół hotelu;
- ciszę i spokój cudownej okolicy w której droga kończy się tuż za Hotelem;
- sąsiedztwo Kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej o interesującej historii powstania i pięknym góralskim wystroju;
- sztuki kulinarnej szefa kuchni (tak sztuki a nie chałtury), przy czym zaznaczam, że zamawialiśmy dania z karty, nie korzystaliśmy natomiast z opcji HB co zapewne ma znaczenie dla naszej oceny:
- wygodnych, dużych pokoi z funkcjonalną łazienką (choć brak półeczki na kosmetyki trudno zrozumieć) - przyjeżdżajcie "w ciemno".

Na każdym kroku widać dbałość o czystość, okna dachowe w naszym pokoju były zakurzone, na naszą prośbę zaraz zostały umyte, Przyjemnie jest przebywać w obiekcie w którym harmonijnie komponuje się jego architektura z funkcjonalnością a funkcjonowanie ze starannością załogi. Tak trzymać.

Wskazówka dotycząca pokoi: dla wielbiceli Tatr pokoje z widokiem na Tatry, dla tych. dla których nie ma to znaczenia pokoje z widokiem na Gorce też piękne.
Dziękujemy, Dzordz1959
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel zlokalizowany z dala od Zakopanego, więc jeśli ktoś planuje nocować w nim i wybiera się zwiedzać Zakopane, musi się przygotować na około 30 minut jazdy samochodem.

Pokoje ładne, czyste, materac na łóżku wygodny (wielki plus za piankę między dwoma materacami zestawionymi w jedno łóżko podwójne). Okropnie płaskie poduszki, niewygodny zagłówek i zbyt nisko osadzone maskowanie karnisza, przez co chcąc otworzyć balkon, trzeba się było siłować z drzwiami. :)
Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak cienkimi ścianami w hotelu - można było porozmawiać z sąsiadem przez ścianę.

Śniadanie było najmocniejszym punktem gastronomicznym w całym pobycie. Spory wybór, pyszne, lokalne produkty, nie było się do czego przyczepić. :) Obiadokolacja smaczna, wybór mniejszy i niestety brak bemarów daje się we znaki, bo posiłki były zwyczajnie chłodne.

Basen z widokiem na góry, wielkość optymalna. Jacuzzi dość małe i z dziwnie brudną (?) wodą. Brak ratownika, przez co nagminne były skoki do wody, które nie uprzyjemniały pobytu w wodzie innym osobom.
W recepcji basenu nie ma nikogo. Po ręczniki i klucze do szafki trzeba się przejść na główną recepcję.

Ogólnie pobyt wspominamy bardzo dobrze. :) Są małe mankamenty (zimna obiadokolacja, brak osoby obsługującej w recepcji basenu, brak ratownika na basenie, cienkie ściany w pokoju), ale plusów jest zdecydowanie więcej.

Dziękujemy, sronat
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

W hotelu basen, leżaki, sala zabaw, dobre jedzenie, a przede wszystkim wspaniały widok. Polecam na rodzinne wakacje, czy szkolenie, obsługa bardzo miło.
Jedyne mankamenty, to bardzo słabo wyciszone pokoje (słychać rozmowy sąsiadów) i wkurzające firanki urywające się przy każdym przesunięciu.
Polecam z czystym sumieniem, zarówno na weekend, jak i dłuższy pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa