Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rzeczywiście sprzed epoki.
Wąskie łóżka, sporo kurzu, a także słabe ogrzewanie, choć wiosną to nie taki problem.
W pokoju słychać ludzi zza ściany.
Stare kafelki, odpadający tynk i trochę kurzu.

Bardzo dobry wybór śniadaniowy. Szwedzki stół i każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania smaczne.

Ogólnie nie jest to może hotel z najwyższej półki, lecz do Zakopanego przyjeżdża się zwiedzać, a wyspać się można w domu.

Za taką cenę nie można narzekać.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 312kamiltsw
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Potrzeba wiele tupetu by kupić stary ośrodek, nie remontować go i wynajmować jako relikt PRL. Pokoje zadniedbane, niewygodne łóżka (wychodzą sprężyny, trzeszczą), wszystko się rozpada. Na plus-szybkie WIFI

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, donnieb564
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój jednoosobowy ciemna nora z widokiem na zaplecze Biedronki. Powinno się o tym uprzedzać lub proporcjonalnie obniżyć cenę pokoju. Rozumiem że PRL ale są jakieś granice. Wytrzymałam jedną noc .z drugiej zrezygnowałam mimo opłacenia z góry. BookING powinno dokładniej weryfikować swoje oferty.Więcej nie skorzystam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Jolanta P
Zrecenzowano: 15 marca 2018

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, czysty schludnie urządzony - wystrój klimatyczny przywołuje wspomnienia z filmu z epoki jednak obsługa na miarę dzisiejszego turysty, hotel z bogatą historią jak dla mnie ok. Bardzo dobre śniadania i na plus ogrodzony parking dla samochodów.

Wskazówka dotycząca pokoi: z pokoju 103 piękny widok na góry
Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, 79rafald
Zrecenzowano: 20 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Oby was tytuł nie zmylił. Na prawdę udany wypad. Mój pierwszy raz w Zakopanem - polecam. Hotel - ciężko ocenić czy faktycznie PRL. Po za wystrojem w restauracji gdzie na ścianach wiszą plakaty rodem z PRLu i meblami / szafkami w pokoju typowo z minionej epoki - cała reszta jak najbardziej "aktualna". Śniadanie - warto dopłacić, wszystkie potrawy ze szwedzkiego stołu pyszne (dużo się musiałem natrudzić żeby choć skosztować wszystkiego). Toaleta spełnia funkcję, łóżko wygodne, ogrzewanie pokoju można ustawić pod siebie. Telewizor jest, Wi-Fi też. Jestem na prawdę zaskoczony pozytywnie ceną za takie warunki. Parking mógłby być tańszy ale raczej cena 22zł czy tam 27zł za 24h parkingu to nie wygórowana cena za parking strzeżony. Jestem na prawdę zadowolony. Ahh - najważniejsze dla odwiedzających - 5 minut na krupówki spacerowym tempem to jedno z największych zalet tego hotelu. Jeśli miałbym przyjechać ponownie do Zakopanego z noclegiem to będzie to hotel prl.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę