Zakopane
Fajna wycieczka

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
Aleksandra W
OKI

Piękne miejsce super widoki na pewno warto się wybrac ja osobiscie bylam już 3 razy i jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019
Hanna B

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Mój pierwszy trekking w Tatrach, wiec momentami było ciężko, ale pogoda dopisała, widoki były piękne. Wspinaczka i zejście po łańcuchach - fajna zabawa

3  Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Piękne miejsce super widoki na pewno warto się wybrac ja osobiscie bylam już 3 razy i jest wspaniale!

4  Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczyt zdobyty wyprawa super, momentami ciężko ale ogólnie wszystko na plus. Widoki piękne. Polecam

1  Dziękujemy, 552beatas
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Weszłam na Giewont po raz drugi i bardzo mi się tam podoba. Miło jest się wspinać i podziwiać też urok Parku Narodowego. Są to nie codzienne widoki zapierające dech w piersiach.

4  Dziękujemy, Dorotix89
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Szlak na Giewont super pod warunkiem, że wyruszymy wcześnie rano aby nie stać w kolejce podczas ostatnich metrów pod szczytem. Widoki cudowne!!!

3  Dziękujemy, Mazur12