Zakopane

“Nie polecam, tłusto i drogo”
Stek — recenzja

Stek
Nr 143 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Na początku ten sam schemat, podają kieliszek Proseco jako "gratis" aby zamaskować źle wrażenie, które nastąpi później... Zamówiłam sałatkę z cielęciną - mięso zimne, sałata polana bliżej nieokreślonym tłuszczem (cielęcina smażona na smalcu?), grzanki spalone. Stek z polędwicy za bardzo wysmażony (prosiliśmy o medium a dostaliśmy well dobę). Ceny wygórowane, jedzenie nie warte swojej ceny. Lepsze jedzenie jest w wielu innych lokalach, których nie brakuje w Zakopanem. Bez pozdrowień dla lokalu!

Dziękujemy, Joanna B

Zawitałam do Stek przypadkiem, z głodu i niestety bez przeczytania recenzji.
Zdecydowanym plusem było to, po przejściu przez próg zostałam przywitana i zaproszona do stolika. Szybko kelner podał kartę i przyjął zamówienie. Nie powiem, był sympatyczny. Zamówiłam bardzo dobre piwo Tatra i dodatkowo dostałam kieliszek białego szampana. No i pozytywna recenzja tutaj się kończy.
Niestety w ofercie nie mają tylko burgerów. Można zamówić tylko w zestawie z frytkami i surówką, z tego co pamiętam. Posiłek był ogromny i byłam w stanie zjeść tylko połowę. Burger suchy, z ogórkiem zielonym??!!, maciupeńka ilość sosu, bekon żylasty, nie do przełknięcia.
Aż żałuję, że po paru kęsach nie oddałam tego posiłku z komentarzem " Przepraszam co to jest? Nie mam zamiaru zapłacić za taki posiłek".
Nie polecam, chyba, że ktoś lubi zapłacić dużo za coś, co nie będzie mu smakowało.

Dziękujemy, Ania O
Zrecenzowano 3 września 2019

Smaczne jedzenie i miła obsługa! Zdecydowanie przyjdę tu drugi raz. Przetestowałem kilka restauracji z eprzewodnika i ta jest w czołówce

Dziękujemy, Sylwester I
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Idealnie wysmazony Tomahawk, jakosc miesa na najwyzszym poziomie! Zdecydowanie polecam! Mila obsługa.

Dziękujemy, Paczuk
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam nikomu! Czekaliśmy głodni z dzieckiem dobre 10 minut i nikt nie raczył nawet do nas podejść! Totalne olanie klienta! co ciekawe knajpa świeciła pustkami... Ciekawe dlaczego??? Dość często jesteśmy w Zakopanem, ale nigdy więcej tam już mojej osoby nie zobaczą...

Dziękujemy, Igorunio

Stek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek? Podziel się wrażeniami!