“Nie jadłam gorszego burgera”
Stek — recenzja

Stek
Nr 139 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Zawitałam do Stek przypadkiem, z głodu i niestety bez przeczytania recenzji.
Zdecydowanym plusem było to, po przejściu przez próg zostałam przywitana i zaproszona do stolika. Szybko kelner podał kartę i przyjął zamówienie. Nie powiem, był sympatyczny. Zamówiłam bardzo dobre piwo Tatra i dodatkowo dostałam kieliszek białego szampana. No i pozytywna recenzja tutaj się kończy.
Niestety w ofercie nie mają tylko burgerów. Można zamówić tylko w zestawie z frytkami i surówką, z tego co pamiętam. Posiłek był ogromny i byłam w stanie zjeść tylko połowę. Burger suchy, z ogórkiem zielonym??!!, maciupeńka ilość sosu, bekon żylasty, nie do przełknięcia.
Aż żałuję, że po paru kęsach nie oddałam tego posiłku z komentarzem " Przepraszam co to jest? Nie mam zamiaru zapłacić za taki posiłek".
Nie polecam, chyba, że ktoś lubi zapłacić dużo za coś, co nie będzie mu smakowało.

Dziękujemy, Ania O

Zrecenzowano 3 września 2019

Smaczne jedzenie i miła obsługa! Zdecydowanie przyjdę tu drugi raz. Przetestowałem kilka restauracji z eprzewodnika i ta jest w czołówce

Dziękujemy, Sylwester I
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Idealnie wysmazony Tomahawk, jakosc miesa na najwyzszym poziomie! Zdecydowanie polecam! Mila obsługa.

Dziękujemy, Paczuk
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam nikomu! Czekaliśmy głodni z dzieckiem dobre 10 minut i nikt nie raczył nawet do nas podejść! Totalne olanie klienta! co ciekawe knajpa świeciła pustkami... Ciekawe dlaczego??? Dość często jesteśmy w Zakopanem, ale nigdy więcej tam już mojej osoby nie zobaczą...

Dziękujemy, Igorunio
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne co zjadliwe z burgera t frytki mega rozczarowanie. Słabe jedzenie nie polecam długi czas oczekiwania. Bardzo bardzo słabo.

Dziękujemy, 395arekr

Stek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek? Podziel się wrażeniami!