“Tasty and friendly aka pyszne i przyjaźnie”
Stek — recenzja

Stek
Nr 143 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 września 2019

Smaczne jedzenie i miła obsługa! Zdecydowanie przyjdę tu drugi raz. Przetestowałem kilka restauracji z eprzewodnika i ta jest w czołówce

Dziękujemy, Sylwester I

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Idealnie wysmazony Tomahawk, jakosc miesa na najwyzszym poziomie! Zdecydowanie polecam! Mila obsługa.

Dziękujemy, Paczuk
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam nikomu! Czekaliśmy głodni z dzieckiem dobre 10 minut i nikt nie raczył nawet do nas podejść! Totalne olanie klienta! co ciekawe knajpa świeciła pustkami... Ciekawe dlaczego??? Dość często jesteśmy w Zakopanem, ale nigdy więcej tam już mojej osoby nie zobaczą...

Dziękujemy, Igorunio
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne co zjadliwe z burgera t frytki mega rozczarowanie. Słabe jedzenie nie polecam długi czas oczekiwania. Bardzo bardzo słabo.

Dziękujemy, 395arekr
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam. Restauracja szczyci się, że mają bardzo dobrą wołowinę Angus, niestety w rzeczywistości jest bardzo słabo, mięso wysuszone, stare, ogrzewane. A ceny kosmos, cheeseburger z frytkami i surówką 39 zł. Burger duży ale mało zjadliwy.

Dziękujemy, 119ewelinam

Stek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stek? Podziel się wrażeniami!