“Domowo, tanio i w klimacie”
Marzanna — recenzja

Marzanna
Nr 9 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Próbowaliśmy tu trafić wcześniej, w poniedziałek zamknięte w weekend kolejka na schodach, więc do 3 razy sztuka, w końcu się udało. Świetny klimat, dobra muzyka. Jedzenie domowe, świeże, bardzo dobre "zielsko" wszystkim smakowało. Polecam gorąco.

Dziękujemy, L2ora

Polecam każdemu, kto uwielbia domowe obiady.
Pan właściciel, a jednocześnie kelner jest wspaniałą osobą.
Ceny w porównaniu do jakości jedzenia za niskie.
Wszystko tam jest świeże i pachnące.
Praktycznie codziennie jedliśmy tam obiady.
Oscypki przepyszne.
Polecam

Dziękujemy, martaszewczyk

Miejsce wyszukane na kulinarnym blogu, więc poszłyśmy tam świadomie... i się nie zawiodłyśmy:) Jedzenie przepyszne, domowe i przede wszystkim dobrze doprawione. Atmosfera równie wspaniała! Miejsce klimatyczne, pierogi idealne - jak tylko wrócimy do Zakopanego to zawitamy u Ryśka!
BARDZO, BARDZO POLECAMY!

Cztery Krakuski

Dziękujemy, Małgorzata C

Odwiedziłem „Marzannę” dzisiaj sugerując się tutejszymi opiniami i nie zawiodłem się. W tle rockowa muzyka, obsługujący Pan Rysiek bardzo specyficzny, ale to on tworzy klimat tego miejsca. Bardzo pozytywny gość. Jedzenie fantastyczne, barszcz czerwony wspaniały. No i mięso podane z sadzonymi jajkami i serem mega dobre, ziemniaki świeże. Czas podania bardzo krótki.
Jedyny mały minus, to brak możliwości płatności kartą, ale nie ma to wpływu na ogólną ocenę. Polecam!

Dziękujemy, marcusmX9893CR

Pyszny schabowy i kwaśnica, bardzo szybko podane dania. Kolejki w porze obiadowej spore ale warto bylo poczekać 30min. Wrócimy ponownie na kolejne dania :)

Dziękujemy, 561pawe_s

Marzanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marzanna? Podziel się wrażeniami!