“Rewelacja!”
Marzanna — recenzja

Marzanna
Nr 9 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Miejsce wyszukane na kulinarnym blogu, więc poszłyśmy tam świadomie... i się nie zawiodłyśmy:) Jedzenie przepyszne, domowe i przede wszystkim dobrze doprawione. Atmosfera równie wspaniała! Miejsce klimatyczne, pierogi idealne - jak tylko wrócimy do Zakopanego to zawitamy u Ryśka!
BARDZO, BARDZO POLECAMY!

Cztery Krakuski

Dziękujemy, Małgorzata C

Odwiedziłem „Marzannę” dzisiaj sugerując się tutejszymi opiniami i nie zawiodłem się. W tle rockowa muzyka, obsługujący Pan Rysiek bardzo specyficzny, ale to on tworzy klimat tego miejsca. Bardzo pozytywny gość. Jedzenie fantastyczne, barszcz czerwony wspaniały. No i mięso podane z sadzonymi jajkami i serem mega dobre, ziemniaki świeże. Czas podania bardzo krótki.
Jedyny mały minus, to brak możliwości płatności kartą, ale nie ma to wpływu na ogólną ocenę. Polecam!

Dziękujemy, marcusmX9893CR

Pyszny schabowy i kwaśnica, bardzo szybko podane dania. Kolejki w porze obiadowej spore ale warto bylo poczekać 30min. Wrócimy ponownie na kolejne dania :)

Dziękujemy, 561pawe_s

Kwaśnica najlepsza jaką jadłam w Zakopanem . Schabowy i palcem po zbójnicku również dobry . Ogólnie polecam

Dziękujemy, kwiatuszeek96
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

10.09 rodzinny obiad, po przeczytaniu opini innych klientów wybraliśmy się na kwaśnicę i schabowego z oscypkiem. Dania bardzo szybko znalazły się na naszym stole, kwaśnica pierwsza klasa :) kawał żeberka, ziemniaki po prostu pycha. Co do drugiego dania przyzwoite, surówki tudzież zielsko jak to jest w menu napisane smaczne, natomiast sam kotlet i ziemniaki (grole) nie powaliły nas na kolana. Za dwudaniowy obiad należy zapłacić 30 zł i jak za tą cenę warto zjeść obiad w Marzannie.

Dziękujemy, 142maciejr

Marzanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marzanna? Podziel się wrażeniami!