“Zawsze pysznie i klimatycznie”
Marzanna — recenzja

Marzanna
Nr 9 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 września 2019

Wiele już razy gościłam w Marzannie i zawsze jestem zachwycona! Od początku wizyty czuć wspaniały klimat, jakże inny od typowych knajp na Krupówkach. Jedzenie pyszne, nieważne co się wybierze, a na pewno będzie się zadowolonym, po domowemu i w dużych ilościach. Moimi osobistymi faworytami są: barszcz z uszkami i pierogi ruskie.

Dziękujemy, Gusia94

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra knajpa. Jedzenie rewelacja.
Szczególnie schabowy z oscypkiem czy barszcz czerwony na wędzonce z uszkami :) Kelner Pan z nietypowym zarostem to chyba jakaś lokalna gwiazda bo pełno jest jego zdjęć na sali :) Obsługa bardzo konkretna i miła. Kuchnia jak u babci. Ceny macie w ich karcie. Podczas całego pobytu nr 1 .

1  Dziękujemy, Avgann
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Odwiedziłem to miejsce sugerując się dobrymi opiniami. Prawdę mówiąc nie wiem co tu ludzi ciągnie, chyba specyficzny klimat i osobowość właściciela. Zamówiliśmy placek po wegiersku czy zbójnicku zwał jak zwał w ich nazewnictwie to jeszcze inaczej. Jestem wielkim zwolennikiem tego dania ale się zawiodłem tłuszcz i jeszcze raz tłuszcz, wyplywał na potęgę, bez sosu jak zwykle się podaję surówki ok chociaż w symbolicznym wymiarze. Na plus ceny potraw, brak parkingu. Jak dla mnie niska ocena. Nie mam ochoty tam wracać bo się zawiodłem. Ogólnie max. 3/5.Niestety.

4  Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś specjalnie odwiedziliśmy Marzannę, idąc prawie 4 km :) na stolik nie czekaliśmy długo, jednak na złożenie zamówienia ok 20 min. Jedzenie dostaliśmy szybko, jednak czas, który minął zanim złożyliśmy zamówienie popsuł trochę pierwsze wrażenie. Zamówiliśmy kwaśnicę, placki ziemniaczane i devolaja. Kwaśnica bardzo dobra, placki ziemniaczane bardzo chrupiące, jednak trochę tłuste, devolaj bardzo dobry. Wnętrze klimatyczne. Jednak niestety całokształt nie zrobił na nas efektu „wow”, dzięki któremu moglibyśmy twierdzić ze warto było specjalnie przyjść do Marzanny.

3  Dziękujemy, 905lidiakaczmarek
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

do restauracji wybralismy sie zacheceni dobrymi recenzjami w tripadvisoe ale niestety zawiedlismy sie, dlugo czekalismy w kolejce na stolik dodatkowo brak parkingu nie ma gdzie zaparkowac auta, platnosc tylko gotowka, jedzenie tluste ociekacjace tluszczem, niestety po wizycie w restuarcaji zle sie czulam domyslam się ze wszsytko przez to ze danie bylo bardzo tluste, corka wziela nalesniki z twarogiem, ja placek po wegiersku pod plackiem byla plama tluszczu

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 786asiad

Marzanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marzanna? Podziel się wrażeniami!