Zakopane

“tluste jedzenie i zle samopoczucie”
Marzanna — recenzja

Marzanna
Nr 9 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

do restauracji wybralismy sie zacheceni dobrymi recenzjami w tripadvisoe ale niestety zawiedlismy sie, dlugo czekalismy w kolejce na stolik dodatkowo brak parkingu nie ma gdzie zaparkowac auta, platnosc tylko gotowka, jedzenie tluste ociekacjace tluszczem, niestety po wizycie w restuarcaji zle sie czulam domyslam się ze wszsytko przez to ze danie bylo bardzo tluste, corka wziela nalesniki z twarogiem, ja placek po wegiersku pod plackiem byla plama tluszczu

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 786asiad

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

U Ryśka jesteśmy przy każdym pobycie w Zakopanem. Chodzimy po górach, jesteśmy na termach, zawsze gościmy tam, a Pan Rysiek nas pamięta. Kuchnia domowa, smaczna i syta.
Fakt, jeżeli ktoś szuka smaków Podhala,może ich nie znaleźć. Dla mnie warto przyjść do Marzanny ze względu na swoisty klimat. Tutaj jedni dosiadają się do drugich, aby zjeść i mknąć dalej :-)
Ceny bardzo przystępne.

Dziękujemy, Unpredictable_93
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z klimatem, którego nie da się zbytnio poczuć. Cjooc wystrój ciekawy, to oka zbyt długo nim nie nacieszymy, chyba ze stojąc w dluuugiej kolejce po stolik. Ceny normalne. Dania podawane są szybko, tak samo jak przyjmowane zamówienia. Co nie dziwi przy takiej ilości gości. Pierogi ruskie smaczne z wyczuwalna vegetą :-( bo nie spotkałam się by w ruskich były mini kawałki marchewki. Herbata z cytryna była bez cytryny, . Raczej specjalnie się tam nie wybiorę, bo enie lubię czuć na sobie presji, by zjeść szybko, bo inni czekają ma stolik. Miejsce do najedzenia się.

Dziękujemy, DOPLu
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu kolejny raz, jedzenie pyszne i w przystępnej cenie, nie ma co jednak tutaj liczyć na jakieś nadskakiwanie ze strony personelu, więc jeżeli ktoś liczy tutaj na obsługę rodem z restauracji z gwiazdkami to może się srogo zawieźć, jest swojsko, jest dobrze, bez pośpiechu, choć jedzonko podają szybko;) warto się dosiadać do ludzi i nie stać w kolejce. Na minus tylko brak słodkości, brak możliwości płatności kartą i brak piwka, którego by się człowiek napił po szlaku;) dzieciaki mogą też czuć się zawiedzione o ile liczą na frytki i hamburgery, bo tego tutaj się nie zamówi - i dobrze;)

Dziękujemy, bajus92
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Restauracja polecana na wielu portalach, toteż postanowiliśmy wybrać się tam z partnerem.
1. Dosiadanie się do innych klientów średnio sprzyja prywatności
2. Brak dostępności dań, które widnieją w karcie
3. Przy podaniu mój partner został oblany, skutkiem czego została mu piękna pamiątka na spodniach
4. Zamówiona kwaśnica ok, pomidorowa zbyt zabielona, mało wyrazista
5. Placki ziemniaczane bardzo dobre
6. Brak deserów w karcie, szkoda
7. Brak poświęcenia uwagi klientowi, trzeba się prosić kilka razy o wystawienie rachunku, po czym koniec końców i tak trzeba samemu podejść z pieniędzmi i na szybko płacić bez otrzymania paragonu
8. Bardzo tanio

Dziękujemy, JuhasAnna

Marzanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marzanna? Podziel się wrażeniami!