Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Miałem okazję być w tym ośrodku ok 10 lat temu oraz teraz na weekend. Z tego co pamiętam to sam obiekt dużo się nie zmienił, został tylko odnowiony.

Największą zaletą tego obiektu jest lokalizacja. Dobra dla osób, które chcą wyjść na miasto, ale również w góry. Dojazd od strony Chochołowa jest bardzo wygodny i szybki.

Pokój w którym byliśmy był na poddaszu. Malutki, ale na jedną noc idealny. Przede wszystkim czysty i nie zniszczony/zużyty a do tego duża i ładna łazienka z dużą wanną. Bardzo się cieszę, że wziąłem opcję ze śniadaniem ponieważ jest to prawdziwy szwecki bufet z dużym wyborem. Polecam.

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilam Jastrzebia Turnie w sierpniu I bylam w siodmym niebie . Hotel przystosowany dla rodzin z dziecmi. Mnostow ateakcji na zewnatrz jak I sala zabaw w srodku plus stol bilardowy. Jedzenie bardzo dobre, obsluga zawsze usmiechnieta I pomocna. Z pewnoscia tam wroci my.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dgruszka, Guest Relations Manager, Jastrzębia TurniaOdpowiedź udzielona 4 marca 2019

Dziękujemy za odwiedziny w naszym Pensjonacie, opinię i oczywiście zapraszamy ponownie. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, więcej i smaczniej.

Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Generalnie byliśmy zawiedzeni, ubiegłego roku korzystaliśmy z wypoczynku w tym samym ośrodku- otrzymaliśmy powitanie butelką wina oraz bardzo ładny pokój wraz z przestronną łazienką. Tym razem dostaliśmy zwykły pokój z małym telewizorkiem, z czego większość pokoju to było łóżko (nieadekwatnie do ceny). W SPA trzeba bylo korzystać ze swoich ręczników co przy saunie jest dość niehigieniczne, a nikt nie wozi ze sobą 3 ręczników. Zdarzyło sie nam jak i innym gościom, że popoludniu brakowało ciepłej wody..

Nie zmieniły sie dwie rzeczy:
-pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego
-bardzo dobra baza wypadowa w góry

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze Jastrzebia Turnia zmieni się na lepsze

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kamilo0396
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dgruszka, Guest Relations Manager, Jastrzębia TurniaOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Dziękujemy za opinię. Szkoda, że został wybrany taki tytuł do zasadniczo dobrej opinii. Posiadamy 29 pokoi, każdy jest inny i ma swój indywidualny charakter. Podczas rezerwacji wystarczy podać swoje preferencje aby otrzymać ten najlepiej dostosowany do potrzeb klienta. Świeże ręczniki do SPA są zawsze dostępne na recepcji i nie zaleca się korzystać z tych w pokoju. Ciepła woda jest zawsze awarie właściwie się nie zdarzają. Butelka wina na powitanie była przez krótki okres ale zawsze jest na powitanie klientów woda w pokoju w naszej restauracji przez cały dzień i noc dostępne są bezpłatnie soki i napoje. Zapraszam ponownie i mam nadzieję, że następnym razem uda się zarezerwować w Jastrzębiej Turni swój ulubiony pokój a ze swojej strony gwarantuję, że obok tradycyjnej dobrej wody na powitanie dla każdego gościa, znajdzie się butelka wina specjalnie dla Państwa. Pozdrawiam serdecznie.

Zrecenzowano: 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Ośrodek Jastrzębia Turnia to miejsce które można recenzować w trzech słowach: czysto, miło i przyjemnie. Ośrodek ten jest pewny jak skała bo Turnia to skała. Ale zacznijmy od początku czyli od parkingu jest duży nie ma problemu z parkowaniem. Jak jesteśmy przy parkingu warto wspomnieć o placu zabaw dla dzieci. Wydaje mi się, że jest spory i całkiem ciekawy, nie korzystałem ale tak mi się wydaje. Cały plac jest bardzo zadbany z ładną florą. Obsługa ośrodka bardzo miła i pomocna. Śniadania obfite i smaczne. Można było zjeść i na ciepło i na słodko i na kwaśno. Jedynym minusem jest to, że jest zbyt mało pojedynczych stolików. Pokoje są z różnymi widokami zależy jak się trafi, ja miałem widok na las i rzekę nic specjalnego ale na balkonie można było posiedzieć i poodpoczywać. Pokój sam w sobie bardzo przyjemny. Nie za dużo ale wystarczający. Jedyne czego brakuje to podstawowych naczyń jak kubków czy talerzyka itp. Można pożyczyć z kuchni. Poza tym wszystko ok, jest czajnik, telewizor, wi-fi oraz oczywiście komoda, szafa itp. Wystarczająco. Ale niestety łazienka była mega ciasna. Plus była suszarka. Tak jak wspomniałem na początku bardzo czysto. W ośrodku jest dostępne mini spa. Jednak pozostawia trochę do życzenia a mianowicie zbyt mało relaksującego klimatu np. świec, muzyki relaksującej jakaś zapachów. Po uruchomieniu jacuzzi dało się odczuć intensywny zapach chloru. Natomiast bardzo fajna sauna. Dobrze nagrzana, tylko trochę chłodno po wyjściu z niej. Jak już posiedzieliśmy w ośrodku to należałoby wyjść na miasto do Krupówek jest około 6-8 minut drogi. Szybko się idzie. Nie daleko ośrodka jest sklep spożywczy. Jak już wyjdziemy to dzięki ośrodkowi możemy skorzystać z różnych zniżek np. na termy. Fajną opcją jest to, że można w ośrodku zamówić grzane wino lub kupić piwo albo jakieś inne napoje. Ośrodek Jastrzębia Turnia to miejsce w którym warto się zatrzymać. Można dobrze zjeść, odpocząć pomimo małych nie dociągnąć. Ja serdecznie Polecam.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, 996konradk
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, przesympatyczna obsługa, ładne pokoje. Kiedy potrzebowaliśmy pomocy przy doborze atrakcji wyjazdowych, Pani w recepcji poradziła wiele atrakcji. Polecamy na pewno wrócimy po raz trzeci.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ewa C