Zrecenzowano: 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jako osoba, która w Zakopanem nigdy wcześniej nie była, miałam swoje własne wyobrażenia na temat tego jak domek góralski powinien wyglądać - Moje oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach. Domek jak z bajki, z góralskimi akcentami, kominek z drewnem, ogródek z huśtawka i śnieżna pogoda - nasz wyjazd moge zaliczyć do naprawdę udanych.
Polecam również restauracje Javorina - my byliśmy podczas ostatkow - były tance, góralska muzyka i przepyszne jedzenie - polędwiczki jedne z najlepszych jakie jadłam

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, juanitatravels123
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Świetnie miejsce na odpoczynek, bardzo dobrze położone. Blisko do doliny Strążyskiej, ale jednocześnie niedaleko do centrum. Mój pokój był nieduży, ale bardzo ładny (w stylu góralskim), pachnący drewnem i czystością. Cicho i spokojnie.Wygodne łóżko gwarantowało dobry sen, a rano-pyszne i obfite śniadanie.
To na pewno nie był mój ostatni pobyt.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, hoshem
Zrecenzowano: 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce. Oddaje klimat góralski. Obsługa zarówno w części hotelowej jak i restauracyjnej przesympatyczna. Śniadania bardzo konkretne, duży wybór. Karta menu w restauracji z zachowaniem tradycji i nutą nowoczesności. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce zarówno na rodzinny wyjazd jak i romantyczny wypad we dwoje.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Freedom799831
Zrecenzowano: 28 grudnia 2016

Te święta postanowiliśmy spędzić w otoczeniu majestatycznych Tatr. Dla dużej 20-osobowej grupy wybraliśmy Javorinę. Po pierwsze postawiliśmy na zakwaterowanie w 6/7-osobowych domkach, co dawało pewną intymność przy zachowaniu rodzinnej atmosfery. Po drugie zależało nam na obiekcie możliwie blisko Krupówek, tak żeby seniorzy rodu z łatwością mogli się tam przespacerować. Szukaliśmy miejsca, gdzie klimat świąteczny nie będzie przesadzony i przerysowany, gdzie góralska tradycja nie zostanie komercyjnie zniekształcona pod publiczkę. Nie mogliśmy trafić lepiej. Wszystko tu zagrało! W każdym domku żywa choinka. W głównym budynku pensjonatu, gdzie jedliśmy wigilijną kolację, piękny wystrój, ciepły i kameralny. Jedzenie - pyszne. Wigilijny barszcz - mistrzostwo świata!!! Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Obiekt przyjmuje czworonogi w każdych ilościach :) Widok na śpiącego rycerza dopełniał magii. Wyjechaliśmy zadowoleni i trochę smutni, że to już koniec! Dziękujemy ekipie Javoriny, będziemy wracać!

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Czyzanna82
Zrecenzowano: 10 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zadowoleni z pobytu. Pokój w super klimacie. Typowo góralskim. Cały w drewnie. Czysto i jak dla nas wystarczająco. Lodówka. Czajnik sztućce kubki talerzyki są. W łazience suszarka. Łóżka wygodne. Po nocy wstaliśmy wypoczęci. Wykupiliśmy śniadania. Nikt od stołu głodny nie wstał. Dzieci były zadowolone a to najważniejsze. Obsługa miła. Polecam z czystym sumieniem.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Kasia S