“Cukiernia z tradycją ”

Cukiernia Żarneccy
Opis: Cukiernia i lodziarnia z lodami wlłsnego wyrobu
Opis: Cukiernia i lodziarnia z lodami wlłsnego wyrobu
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, wyśmienite desery, niebiańskie lody i przemiła obsługa ktora wkłada dużo SERCA w swoją pracę.

1  Dziękujemy, januszluba

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

W porównaniu z innymi kawiarniami na Krupowkach znacznie tańszee ceny i dobra jakość produktów. Polecam orzechowiec kawę i kremowkę - solidne porcje, dobre w smaku

1  Dziękujemy, Ireneusz123
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogrom reklam o domowych gofrach skusil mnie i zamowilam gofra z konfitura wisniowa.
Podejrzany wydal mi sie wzrok Pani ktora miala mi gofra przygotowac - ewidentnie czekala az znikne z jej pola widzenia... A wszystko po to by wlozyc do gofrownicy wczesniej usmazonego gofra i nawet nie do konca go podgrzac.. Takze takie to swiezutkie i domowe gofry.
Plus za ilosc "konfitury"=wisnie w zelu.

Dziękujemy, Arete122
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W cukierni jadłam najlepsze gofry na całych Krupówkach - chrupiące, miękkie i aromatyczne. Lody również są smaczne, w jagodowych czuć jagody, a nie chemiczny aromat, podobnie jest z bananowymi. Ceny adekwatne do jakości. Jedyny minus lokalu to obsługa.

Dziękujemy, daria0508
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny rozsądne. Desery bardzo dobre. Bardzo duży wybór. Przyjazna atmosfera w środku. Jedna z najlepszych cukierni w Zakopanem.

1  Dziękujemy, semek22

Cukiernia Żarneccy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Żarneccy? Podziel się wrażeniami!