Zakopane

“Zdrowa Kasza”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 15 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Lokal przytulny obsługa miła i uprzejma.
Kasza z gulaszem i surówkami, które zamówilem smaczna i swieża.Przed wejściem miałem chwilę konsternacji, gdyż na drzwiach widniała kartka zatrudnimy kucharza ;).Jestem na tak.

Dziękujemy, 82jacek2019

Przepyszne góralskie jedzenie, duże porcję,bardzo szybko podane dania, według mnie warto odpowiedzieć

Dziękujemy, karolash

Kasza bardzo sucha , nie polecam .
Próbowaliśmy z narzeczonym dwóch opcji kaszy pieczonej i niestety nie dało się tego zjeść .
Więcej nie przyjdziemy .
Opinie klientów którzy dzisiaj byli również w knajpie takie same ...
Myśle że za taka cena to śmiało można zjeść coś smaczniejszego

Dziękujemy, JoannaZ617
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz punkt obowiązkowy w Zakopanem.Nie ma lepszego posiłku po zejściu z gór . Jedliśmy już prawie wszystkie kasze z menu ,jak zawsze pyszne.Kwasnica również godna polecenia.

Dziękujemy, 85Justyna
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja stanie się jednym z moich ulubionych miejsc na posiłek w Zakopanem. Dania są smaczne, a ceny umiarkowane. Wnętrze przyjemnie przytulne, muzyka w tle gra miło, nie zagłuszając rozmowy i jest daleka od wszechobecnego na Krupówkach góral -disco. Kelnerki uprzejme, wiedzą co kuchnia proponuje. Dobre, dyskretne oświetlenie.. pozatem wejść na swojską kaszę gryczaną, do polskiej knajpy i usłyszeć z głośników stary kawałek Maná - bezcenne!

Dziękujemy, Anna S

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!