Zakopane

“Pożywne smaczne miejsce”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 15 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspólnie z żoną nie wyobrażamy sobie wypadu do Zakopanego bez posiłku w tej restauracji. Obsługa sympatyczna, jakość dań niezmiennie na wysokim poziomie. Nam najbardziej przypadły do gustu kasze zapiekane. Porcje są słuszne więc po wędrówkach górskich nikt nie powinien wyjść głodny. Do kaszy piwko Miłosław w dobrej cenie;)

Dziękujemy, sebastiank474

Zrecenzowano 10 września 2019

Zajrzeliśmy na kaszę. Byliśmy zadowoleni z jedzenia, było smaczne, porcje były wystarczające. Mogłoby być trochę tańsze ale i tak było ok.
Najbardziej zadowolony byłem z kompotu :)

1  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 4 września 2019

ODRADZAM KAŻDEMU, KTO CHCE CIESZYĆ SIĘ Z WYJAZDU!!!
Zrujnowali mi najpiękniejszy dzień podczas całego urlopu. 3 września 2019 roku skuszona pozytywnymi opiniami odwiedziłam wraz z chłopakiem restauracje „Dobra kasza nasza”. Obsługa była bardzo miła i za to mogę dać 1 punkt, bo potem było już tylko gorzej. Zamówiłam polędwiczki w sosie podgrzybkowym. Już w momencie otrzymania dania mój wewnętrzny głos podpowiadał mi, że nie powinnam go jeść - kasza wyglądała jak z odzysku, w sosie nie było ani jednego grzybka i jestem przekonana, że był zrobiony z jakiejś mieszanki z proszku. Jednak niestety nie posłuchałam swojego głosu, który podpowiadał zostawić danie. Jakiś czas po zjedzeniu zaczęłam czuć konsekwencje swojej decyzji, a w nocy i nad ranem było już tylko gorzej. Byłam zmuszona przez tą „wspaniałą” restauracje zmienić swoje plany wyjścia w góry, ponieważ byłam tak osłabiona po rewolucjach, które mi zafundowała, że nie byłam w stanie zrobić nawet lekkiego szlaku.

4  Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłam tam rybę zapiekana . Warzyw brak, ryba bez smaku. Nie polecam. Za to kaszanka podobno dobra. Miła atmosfera miejsca, obsługa. Może jednak kasza byłaby lepsza...

Dziękujemy, urszulaw2019
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajny lokal z miłą obsługą . Dania bardzo smaczne z cenami adekwatnymi do jakości ! Polecam skorzystać jeśli chcesz zjeść ze smakiem !

Dziękujemy, woz1980

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!