“Koszmar!!”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 14 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

ODRADZAM KAŻDEMU, KTO CHCE CIESZYĆ SIĘ Z WYJAZDU!!!
Zrujnowali mi najpiękniejszy dzień podczas całego urlopu. 3 września 2019 roku skuszona pozytywnymi opiniami odwiedziłam wraz z chłopakiem restauracje „Dobra kasza nasza”. Obsługa była bardzo miła i za to mogę dać 1 punkt, bo potem było już tylko gorzej. Zamówiłam polędwiczki w sosie podgrzybkowym. Już w momencie otrzymania dania mój wewnętrzny głos podpowiadał mi, że nie powinnam go jeść - kasza wyglądała jak z odzysku, w sosie nie było ani jednego grzybka i jestem przekonana, że był zrobiony z jakiejś mieszanki z proszku. Jednak niestety nie posłuchałam swojego głosu, który podpowiadał zostawić danie. Jakiś czas po zjedzeniu zaczęłam czuć konsekwencje swojej decyzji, a w nocy i nad ranem było już tylko gorzej. Byłam zmuszona przez tą „wspaniałą” restauracje zmienić swoje plany wyjścia w góry, ponieważ byłam tak osłabiona po rewolucjach, które mi zafundowała, że nie byłam w stanie zrobić nawet lekkiego szlaku.

4  Dziękujemy, Anna T

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłam tam rybę zapiekana . Warzyw brak, ryba bez smaku. Nie polecam. Za to kaszanka podobno dobra. Miła atmosfera miejsca, obsługa. Może jednak kasza byłaby lepsza...

Dziękujemy, urszulaw2019
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajny lokal z miłą obsługą . Dania bardzo smaczne z cenami adekwatnymi do jakości ! Polecam skorzystać jeśli chcesz zjeść ze smakiem !

Dziękujemy, woz1980
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem wracamy, kasze są bardzo smaczne, nie ma się do czego przyczepić, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła atmosfera i życzliwa obsługa. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aguslawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór pysznych dań w rożnych wariantach. Bardzo miła obsługa i bardzo dobre, wartościowe posiłki w rozsądnych cenach.

Dziękujemy, aska0111

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!