“4- ”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 14 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłam tam rybę zapiekana . Warzyw brak, ryba bez smaku. Nie polecam. Za to kaszanka podobno dobra. Miła atmosfera miejsca, obsługa. Może jednak kasza byłaby lepsza...

Dziękujemy, urszulaw2019

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajny lokal z miłą obsługą . Dania bardzo smaczne z cenami adekwatnymi do jakości ! Polecam skorzystać jeśli chcesz zjeść ze smakiem !

Dziękujemy, woz1980
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem wracamy, kasze są bardzo smaczne, nie ma się do czego przyczepić, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła atmosfera i życzliwa obsługa. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aguslawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór pysznych dań w rożnych wariantach. Bardzo miła obsługa i bardzo dobre, wartościowe posiłki w rozsądnych cenach.

Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce, bardzo pyszne dnia. Na pewno odwiedzę ponownie, przy kolejnej podróży do Zakopanego :)

1  Dziękujemy, maniia97

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!