“pyszne i sycące”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 14 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo duży wybór pysznych dań w rożnych wariantach. Bardzo miła obsługa i bardzo dobre, wartościowe posiłki w rozsądnych cenach.

Dziękujemy, aska0111

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce, bardzo pyszne dnia. Na pewno odwiedzę ponownie, przy kolejnej podróży do Zakopanego :)

1  Dziękujemy, maniia97
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W tej restauracji jestem co roku od jej powstania po upadku poprzedniej w tym miejscu - fajnej inaczej. Pierwsze lata - traktuję jako ciekawe nowe doznania smakowe - do wtedy mi nieznane, teraz umiem sam to zrobić, nie gorzej, a czy o to chodzi? Jednak po tylu latach, gdy karta dań kompletnie się nie zmienia - nie wiem czy przez wygodę, bo jak się jednym znudzi i nie wrócą, to przecież kolejni przyjdą, choć Ci znudzeni nie wrócą... ja po tylu latach już nie wrócę. Dotyczy to niestety większości starych lokali, które są tam od wielu lat... Liczę na inwencję właścicieli by tam jednak wrócić, dla fajnych chwil. Jeszcze jeden zadzior z roku 2019 - na pytanie dlaczego nie są rozwinięte zadaszenia na zewnątrz w czasie deszczu, dostałem odpowiedź, że się uszkodziły lata temu... Jak zwykle zatem - nastawienie właścicieli na zysk bez napraw i inwestycji choćby w nietrudną pewnie niezbyt kosztowną naprawę dla wygody klientów, którzy nie lubią wnętrz takich samych wszędzie w Zakopanem. Kochani w Zakopanem nie szukamy pieleszy wnętrz domowych lecz przestrzeni do fajnych spotkań przy nowych potrawach i piwie, tu - brawo za cenę Miłosławia do potraw.

Dziękujemy, mecenas1964
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedna z najlepszych restauracji w Zakopanem. Pyszne domowe dania. Kasze z pieca godne polecenia. Wystrój bardzo klimatyczny. Wracamy tam za każdym razem.

1  Dziękujemy, Podrozniczka72
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak jesteśmy w Zakopcu zawsze tam zachodzimy. Fajny klimat restauracji, dobre jedzenie, umiarkowane ceny. Jedzenie bezglutenowe/kasze, super kawa i jabłecznik. Standard utrzymany.

Dziękujemy, Plochar

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!