“Najlepsze miejsce w Zakopanem ”
Siuchajsko Restauracja — recenzja

Siuchajsko Restauracja
Nr 60 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Siuchajsko" dysponuje 200 miejscami w dwóch salach. Goście restauracji mogą skorzystać z parkingu przy obiekcie. Sale ozdobione regionalnymi sprzętami, a także rzeźbami, rozmieszczone są na dwóch poziomach. Choć różnią się charakterem, to łączy je jedno - centralnie umieszczony kominek stwarza ciepły, domowy nastrój. Rozmieszczone na ścianach napisy przypominają, że w dawnej tradycji budowlanej chałupy takie jak ta, miały swoje „Izby Biołe" i „Izby Corne". Ale to nie jedyne nawiązanie do tradycji.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy i napewno jeszcze tam wrócimy. Za pierwszym razem zamówiliśmy koryto dla 4 osób, wszystko pyszne, brzuchy pełne. Drugim razem dwa pyszne pstrągi, żeberka miód palce lizać. Schabowy mięciutki i soczysty. Ziemniaki pieczone z twarogiem czosnkowym poezja. Zestaw surówek czy zasmazana kapusta mega! Czuć że wszystko świeże. Próbowaliśmy różne restauracje, w szczególności te na Krupówkach bez szału. Ceny w Siuchajsko całkiem przystępne, obsługa miła. Panie zartuja, zagaduja, jest super klimat. W środku czysto i ładnie. Polecam!!!

Dziękujemy, Patrycja K

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, rosół dla wędrowca po zejściu z Kozich Wierchów, 12 godzinnym marszu, podany około 22:00 to po prostu jest niebo w gębie:-).

Dziękujemy, CManus
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najsmaczniejsze miejsce jakie udało nam się odwiedzić w Zakopanem! Bardzo miła obsługa. Ceny takie jak wszędzie.

Dziękujemy, tuskiewicz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam knajpę. Obsługa bardzo miła, szybka. Jedzenie bardzo dobre, jedne z lepszych placków ziemniaczanych jakie jadłam, pozostałe dania też niczego sobie. Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, olkaz_oo
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie i w porównaniu do okolicznych, podobnych miejsc tanie. Mimo dużego ruchu jedzenie dostaliśmy bardzo szybko, a kelner za każdym razem był bardzo miły.

Dziękujemy, Wioleta S

Siuchajsko Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Siuchajsko Restauracja? Podziel się wrażeniami!