“Warta odwiedzenia”
Karczma Sopa — recenzja

Karczma Sopa
Nr 18 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Byłam tu zimą i wiosną. Za pierwszym razem grała zacna kapela i trudno było znaleźć stolik, lecz się udało. Obsługa uwijała się, jak mogła. W maju o stolik było łatwiej. Zupkę podano nam bardzo ładnie i w kilka minut. Jedzenie tradycyjne, a porcjami można się nasycić. Ceny niewysokie. Warto tu przyjść.

Dziękujemy, Nika Z

Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie obłędne, duże porcję i b.miła obsługa. Choć przed majówka w lokalu było pusto, to jedzonko pyszne i świeże. Jeżeli trzymają stały poziom również w sezonie to grzech tam nie wpaść chociaż na zupę. Kwaśnica i borowikowa - magia. Jedliśmy również żeberka w sosie miodowym z kopytkami i królika w sosie. Nie sposób się oderwać i zostawić choćby odrobinę :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, parzuszek
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Jedzonko podane szybko i sprawnie i do tego smacznie. Cenowo też jak na zakopane dość przyzwoicie. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, SciopaS
Zrecenzowano 18 marca 2019

Jedzenie na prawdę dobre, porcje takie, że można się najeść. Obsługa miła i sprawna. Piękna karczma, trochę na uboczu.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Centrosom
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tę karczmę dwukrotnie w czasie naszego weekendu w Zakopanem. Za pierwszym razem na kolację wybraliśmy korytko dla dwojga (60zł): ziemniaki opiekane, ziemniaki w mundurkach, kapusta, różne mięsa. Nie daliśmy rady zjeść całego dania, spokojnie starczyłoby dla trzech osób. Kolejnego dnia zamówiliśmy kwaśnicę (poprawna), szaszłyk i pstrąga w otrębach (pycha). Knajpa bardzo oblegana, więc trzeba chwilę zaczekać, ale panie kelnerki robią co mogą. Do kolacji przygrywa na żywo góralska kapela. Bardzo polecamy.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, anazofia

Karczma Sopa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Sopa? Podziel się wrażeniami!