Zaskoczony

Zaskoczyła mnie pozytywnie ta stacja narciarska.Super zajebi.....trasy i widoki.Obsługa pomocna i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 marca 2017
JarekUM
Świętochłowice, Polska
Super wyciąg

Zrecenzowano: 25 stycznia 2017
Marcela P

Zrecenzowano: 24 marca 2017

Zaskoczyła mnie pozytywnie ta stacja narciarska.Super zajebi.....trasy i widoki.Obsługa pomocna i za to wielki plus.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano: 25 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na wypad z rodziną na narty. Trasy bardzo zróżnicowane, dla początkujących i zaawansowanych się coś znajdzie. Wspaniała atmosfera i widoki, polecam czekoladę na gorąco i zapiekanki w karczmie przy stoku.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Marcela P