“Cena”
Karcma Baca — recenzja

Karcma Baca
Nr 76 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 13 września 2019

W Karczmie Baca spodziewałam się po opiniach czegoś lepszego niż to co dostałam za taką cenę. Kwaśnica to zupełna porażka, zupa zabarwiona z odgrzewanymi ziemniakami, które w smaku przypominają te z poprzedniego dnia. Drugie danie będące w moim przypadku devolajem było niesmaczne, a całość można byłoby przynajmniej podać ciepłe. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Podrozniczka12345

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Karczmie Baca byliśmy 23 sierpnia zaraz po przyjeździe do Poronina, przede wszystkim chcieliśmy spróbować kwaśnicy, niestety ta która otrzymaliśmy w Bacy, to była woda lekko zabarwiona brązem z bardzo mała ilością czegokolwiek (prawdziwa kwaśnicę zjedliśmy dopiero na następny dzień w Zakopanem)... mąż jadł devolaja, który niestety miał bardzo mało „środka”, ja natomiast zamówiłam filet grillowany z kurczaka- strasznie przesolony. Za cenę która zapłaciliśmy można było spodziewać się czego chociaż dobrego. Nie polecam.

Dziękujemy, 905lidiakaczmarek
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi z mięsem w moim życiu! Fajny i klimatyczny wystrój, bardzo miła obsługa a ceny przystępne. Ciężko mi się wypowiedzieć na temat innych dań ale wspomniane już pierogi to mistrzostwo świata!

Dziękujemy, 501agnieszkab
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Jesteśmy naprawdę miło zaskoczeni i nie rozumiemy skąd te negatywne recenzje. Jedzenie wyśmienite (raczej w tych okolicach nigdzie lepiej się nie zje) do tego przystępne ceny a wszystko przy bardzo miłej i przyjaznej obsłudze. Do tego super klimat, przemiła atmosfera i piękne widoki. Polecam

Dziękujemy, 237dawidr
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy ze znajomymi zjeść góralski obiad i się zawiedliśmy. Szaszłyk był niezjadliwy, okropny, surowe mięso. Opiekane ziemniaki to sławnej marki mrożone ćwiartki wyjęte prosto z głębokiego tłuszczu. Wszystko bardzo tłuste i niesmaczne oprócz w miarę zjadliwych zup oraz w miarę zjadliwych pierogów z mięsem. Pomijając dość zimną i niemiłą obsługę. Nie polecamy :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Natkaja

Karcma Baca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poronin, Małopolskie
Poronin, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karcma Baca? Podziel się wrażeniami!