Zakopane

“Przepysznie”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 31 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.

Super klimatyczne miejsce, można poczuć prawdziwy klimat gór zwłaszcza słuchając muzyki na żywo! Jedzenie super, kotleciki ze schabu rozpływają się w ustach, a ten kurkowy sos pychota! Mimo ze Karcma na samych Krupowkach to ceny są jak najbardziej odpowiednie do serwowanych potraw! Kelnerzy bardzo profesjonalni.

Dziękujemy, patrykzmije98

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miły góralski wystrój, obsługa bardzo sprawna i przyjazna. Jedzenie smaczne, a najlepsze zupy, a w szczególności rydzowa

Dziękujemy, Adamryc_10
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny, regionalny wystrój- to tyle z plusów. Nie trzeba byc ekspertem kulinarnym aby wyczuć, że sosy do dań robione są z torebki. Golonka którą zamówiłam była najgorszą jaką jadłam. Obsługa zainteresowana wszystkim poza obsługą gości.
Zdecydowanie nie polecam

1  Dziękujemy, T9278VZmartab
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładna niestety obsługa nie obecna i chyba nieszczęśliwa na pracę. Co do dań to sosy z torebek Winiary a kwasnica to raczej wodzianka. Nie polecam

1  Dziękujemy, 739krisb
Zrecenzowano 7 września 2019

Polecam to miejsce na obiad czy kolację, pyszne jedzenie, ogromne porcje bez uszczerbku na jakości serwowanych dań, a także doskonałe piwo. Przystępne ceny. Zachwyciły mnie pierogi z kaczki. Karczmo, trzymaj poziom!

Dziękujemy, Karolina Ł

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!