“sos z torebki”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.

Przyjemny, regionalny wystrój- to tyle z plusów. Nie trzeba byc ekspertem kulinarnym aby wyczuć, że sosy do dań robione są z torebki. Golonka którą zamówiłam była najgorszą jaką jadłam. Obsługa zainteresowana wszystkim poza obsługą gości.
Zdecydowanie nie polecam

1  Dziękujemy, T9278VZmartab

Restauracja ładna niestety obsługa nie obecna i chyba nieszczęśliwa na pracę. Co do dań to sosy z torebek Winiary a kwasnica to raczej wodzianka. Nie polecam

1  Dziękujemy, 739krisb
Zrecenzowano 7 września 2019

Polecam to miejsce na obiad czy kolację, pyszne jedzenie, ogromne porcje bez uszczerbku na jakości serwowanych dań, a także doskonałe piwo. Przystępne ceny. Zachwyciły mnie pierogi z kaczki. Karczmo, trzymaj poziom!

Dziękujemy, Karolina Ł
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny różne, ale nie z kosmosu. Porcje bardzo duże, jedzenie smaczne ale bez rewelacji. Obsługa ok. Plus za plac zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecamy z partnerem tego miejsca. Ceny wysokie, produkty niskiej jakości, mieso suche, zupy doprawione wegetą lub inną przyprawą tego typu, sosy do mięs z torebki, wygląd dań niezachęca do jedzenia, dodatkowo fatalna obsługa, bez życia, bez inicjatywy.

1  Dziękujemy, wioletaf2019

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!