Zakopane

“Polecam!”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 31 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie w przystępnej cenie, podane bardzo szybko. Wspaniała obsługa. Klimat typowo góralski, rewelacja ❤️

Dziękujemy, Martina S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Z zewnątrz fajne miejsce, wewnątrz również prezentuje się nie najgorzej. Jedzenie przeciętne, ani specjalnie super ani nie najgorsze. Natomiast obsługa powinna albo zmienić pracę albo podejście. Pani kelnerka jakby za karę, przewracała oczami kiedy poprosiliśmy o oddzielne rachunki.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, efcikowa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz fajnego, góralskiego wystroju nic więcej. Odwiedziliśmy Karczmę dwa razy, za pierwszym razem dania w miarę okej, zamówiliśmy policzki wołowe i gołąbki które były naprawdę obiecujące. Drugi raz niestety załamka. Chodził za nami chleb ze smalcem z ogórkami kiszonymi, które kiszenia chyba nie poczuły nigdy, chleb niestety nie był pierwszej świeżości a smalec bez smaku. Na dodatek obsługa obrażona, niemiła o nie zainteresowana gośćmi.

Dziękujemy, nataliao775
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizualnie bardzo fajnie miejsce. Co do reszty - marnie. Jedzenie przeciętne bądź słabe chociaż do najtańszych nie należy. Prawie zapomniałem wspomnieć o fatalnej obsłudze.

Dziękujemy, adammW3155VC
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Ocena tylko ze wzgledu na krótki czas oczekiwania na posiłek. Jedzenie przeciętne, dość drogie w porównaniu do jakości i ilości.

Dziękujemy, Ewela17

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!