“Góralska uczta”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 27 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Długo szukaliśmy z żoną knajpy, która w okolicy Krupówek dobrze karmi. Karcma Po Zbóju robi to bardzo dobrze. Kwaśnica smaczna, kurczaczek z oscypkiem w sobie żurawinowym pyszny. Żona wegetarianka zjadła pierogi z bryndzą i również wyszła zadowolona. Grzane piwo z miodem trzyma poziom. Do posiłku wieczorem przegrywa zespół co tylko potęguje klimat. Ceny - krupówkowe, ale naprawdę warto wstąpić.

Dziękujemy, rebello_10

Zrecenzowano 1 czerwca 2019

jedzenie smaczne ale nie nie porywa moich kubków smakowych, jest dobre ale bez szaleństw, ceny umiarkowane

Dziękujemy, Witekplock
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie tu siedzimy, muzyka gra na żywo. Krem z jarzyn rewelacyjny. Polędwica wołowa bardzo dobra. Uczepił bym się tylko żeberek, które za długo były odgrzewane (co mnie nie dziwi, bo żeberka robi się parę godzin) obsługa również bardzo fajna. Polecam!

Dziękujemy, Wikingkr
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tu na malućkie i spodobało nam się tak bardzo że wróciliśmy kolejnego dnia na kolacje. Poza tym że można tu wypić wyborne regionalne piwo to można też naprawdę dobrze zjeść. Polecam smaczne moskole z bryndza i absolutnie przepyszna zupe krem z czosnku. Całości dopełniła przeurocza kelnerka, prawdziwa góralka Polecam!

Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój i jedzenie jest w porządku. Te 3 gwiazdki odejmuję za obsługę. Słuchajcie jadłem w naprawdę złych te restauracjach i wiem że obsługa może naprawić błąd kuchni. Ostateczna ocena klienta zależy od obsługi kelnerskiej. A tu ona jest na najniższym poziomie. Nawet Pani w McDonald's pyta mnie w trakcie jedzenia czy wszystko jest w porządku tu tego nie usłyszymy. Jak poprosiłem kelnerkę by podała ogórki to odpowiedziała mi nie odwracając się w moją stronę. Ogólnie nie są zainteresowani klientami. Nie mają pociągnąć o podstawowych zasadach serwisu. Siedzą w telefonach albo gadają. Rachunek dostałem bez płatnika przez co nawet gdyby obsługa była dobra nie ma jak zostawić tips. Nie wrócę tam więcej. Chyba że potrzebujecie menadżera to zapraszam do kontaktu.

Dziękujemy, BarteKozlowski

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!