“Bardzo słabo ale jest potencjał.”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 28 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój i jedzenie jest w porządku. Te 3 gwiazdki odejmuję za obsługę. Słuchajcie jadłem w naprawdę złych te restauracjach i wiem że obsługa może naprawić błąd kuchni. Ostateczna ocena klienta zależy od obsługi kelnerskiej. A tu ona jest na najniższym poziomie. Nawet Pani w McDonald's pyta mnie w trakcie jedzenia czy wszystko jest w porządku tu tego nie usłyszymy. Jak poprosiłem kelnerkę by podała ogórki to odpowiedziała mi nie odwracając się w moją stronę. Ogólnie nie są zainteresowani klientami. Nie mają pociągnąć o podstawowych zasadach serwisu. Siedzą w telefonach albo gadają. Rachunek dostałem bez płatnika przez co nawet gdyby obsługa była dobra nie ma jak zostawić tips. Nie wrócę tam więcej. Chyba że potrzebujecie menadżera to zapraszam do kontaktu.

Dziękujemy, BarteKozlowski

Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa poprawna całkiem sprawnie działająca. W karcie wybór spory ale to jest dokładnie to samo co w innych miejscach na Krupówkach. Jedzenie bardzo poprawne ale bez uniesień.

Dziękujemy, kozys88
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat odwiedzam to miejsce podczas urlopu. Bardzo lubię ten klimat i super kelnerki. To dziewczyny tworzą tę restaurację i sprawiają, że chce się tu wracać. Bardzo polecam goloneczkę i świetne pierogi, zwłaszcza pierogi z bryndzą. Dobra kwaśnica z prawdziwym żeberkiem. Pyszny sernik z sosem truskawkowym i lodami. Wystrój regionalny, typowy dla okolicy.
Głównym walorem jest wspomniana obsługa kelnerska. Bez nich Po Zbóju nie istnieje.

Dziękujemy, Jolanta Z
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre,pięknie podane jedzenie i bardzo miła obsługa.Czas oczekiwania przy połowie sali było to tylko 15 minut. Polecam !

Dziękujemy, Kacper K
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, polecam golonke , obsługa miła. Dużo miejsca. Karczma jest bardzo łatwa do znalezienia.
Polecam.

Dziękujemy, AlbertW1995

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!