“Kocham to miejsce”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 27 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat odwiedzam to miejsce podczas urlopu. Bardzo lubię ten klimat i super kelnerki. To dziewczyny tworzą tę restaurację i sprawiają, że chce się tu wracać. Bardzo polecam goloneczkę i świetne pierogi, zwłaszcza pierogi z bryndzą. Dobra kwaśnica z prawdziwym żeberkiem. Pyszny sernik z sosem truskawkowym i lodami. Wystrój regionalny, typowy dla okolicy.
Głównym walorem jest wspomniana obsługa kelnerska. Bez nich Po Zbóju nie istnieje.

Dziękujemy, Jolanta Z

Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre,pięknie podane jedzenie i bardzo miła obsługa.Czas oczekiwania przy połowie sali było to tylko 15 minut. Polecam !

Dziękujemy, Kacper K
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, polecam golonke , obsługa miła. Dużo miejsca. Karczma jest bardzo łatwa do znalezienia.
Polecam.

Dziękujemy, AlbertW1995
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna zupa cebulowa i pierogi z kaczką na pewno polecamy :-) mężowi bardzo smakował grzaniec. Rosół ok chociaż jadłam lepsze. Ceny standardowe jak na Krupówkach ale można znaleźć równie smacznie i taniej ( no po za grzańcem ) świetna lokalizacja, obsługa ok.

Dziękujemy, karolina18x
Zrecenzowano 4 maja 2019

Pierogi z bryndzą bardzo dobre, kwaśnica również doskonała. Placek po zbójnicku pozostawia trochę do życzenia - o ile sam gulasz był smaczny, to ser i placki na minus (smakowały jak odgrzewane w mikrofali, nie były chrupiące, a nawet wręcz przeciwnie - gumowate i rozpadające się).
Ceny takie, jak we wszystkich innych karczmach na Krupówkach (czyli za wysokie :D).
Wystrój również na podobnym poziomie, co inne karczmy (przytulnie i regionalnie).
Obsługa miła, szybka i pomocna, bez zarzutów.

Dziękujemy, kowbojski112

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!