“Karczma”
Karczma Po Zbóju — recenzja

Karczma Po Zbóju
Nr 28 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich. Dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wieczorami przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat.
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, polecam golonke , obsługa miła. Dużo miejsca. Karczma jest bardzo łatwa do znalezienia.
Polecam.

Dziękujemy, AlbertW1995

Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna zupa cebulowa i pierogi z kaczką na pewno polecamy :-) mężowi bardzo smakował grzaniec. Rosół ok chociaż jadłam lepsze. Ceny standardowe jak na Krupówkach ale można znaleźć równie smacznie i taniej ( no po za grzańcem ) świetna lokalizacja, obsługa ok.

Dziękujemy, karolina18x
Zrecenzowano 4 maja 2019

Pierogi z bryndzą bardzo dobre, kwaśnica również doskonała. Placek po zbójnicku pozostawia trochę do życzenia - o ile sam gulasz był smaczny, to ser i placki na minus (smakowały jak odgrzewane w mikrofali, nie były chrupiące, a nawet wręcz przeciwnie - gumowate i rozpadające się).
Ceny takie, jak we wszystkich innych karczmach na Krupówkach (czyli za wysokie :D).
Wystrój również na podobnym poziomie, co inne karczmy (przytulnie i regionalnie).
Obsługa miła, szybka i pomocna, bez zarzutów.

Dziękujemy, kowbojski112
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko,miła i sprawna obsługa, bardzo dobra atmosfera i zdecydowanie najlepsze grzane piwo.

Dziękujemy, Patrycja N
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu za każdym razem kiedy odwiedzam Zakopane. Cudowna atmosfera, miła obsługa i pyszne jedzenie! Polecam

Dziękujemy, madamska_m

Karczma Po Zbóju — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju? Podziel się wrażeniami!