Zakopane

“W porzadku”
Karczma U Starego — recenzja

Karczma U Starego
Nr 49 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Bardzo szybko zostaliśmy obslużeni. Jedzenie dobre,ale bez szału. Porcję bardzo duże i w miarę tanio. Jeśli ktoś nie lubi psów to musi uważać,możliwe,że pies właściciela siedzi na środku przejścia ;)

Dziękujemy, headrestc

Odwiedziłem karczme razem z narzeczoną, zamówiłem barszcz z krokietem- krokiet naprawdę spory i smaczny barszcz bez rewelacji ale ok na drugie danie kotlet schabowy z ziemniakami, bardzo duża porcja i co ważne smaczne. Narzeczona zamówiła placek po zbojnicku który też niczego sobie. Ogólnie nie jest to wyszukana karczma ale jedzenie jest naprawdę smaczne. A ceny.. Nieporównywalne jak na zakopane. Jest tanio i smacznie.

1  Dziękujemy, Kamil S
Zrecenzowano 2 września 2019

Nie polecam. Pierś z kurczaka twarda i bardzo szybko podana tzn. Podgrzana a nie zrobiona na świeżo.Niesmaczne.W zeszlym roku dania byly o wiele smaczniejsze

Dziękujemy, Gorolazek
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Kolejna knajpa w tym tygodniu.
Wreszcie sukces. Po wielu lokalach tu trafiłem Godny polecenia bez dyskusji. Ceny bardzo dobre.
Jedzonko smaczne i porcje porządne.
Raczej dwa danie nie wchodzą w grę.
Super placek po zbójnicku. Nawet rewelacyjny. Napewno nikt się nie zawiedzie. Schabowy plus frytki świeże i pachnące. Pstrąg dobry jak dla mnie troszkę mało przyprawiony.
Ale warto tam zajrzeć.
Gorąco polecam. No i piwko dla koneserów czeskie w cenie 7 zł.
Co więcej potrzeba.
Całkiem fajny klimat. Mała i przytulna. Z górskim charakterem.
Chciałbym więcej takich lokali.

1  Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania. Zurek+kurczak z oscypkiem i żurawiną 9/10. Mila i szybka obsługa, dziewczyny śliczne i uśmiechnięte. Normalne ceny. Polecam 100%

1  Dziękujemy, Rafał Ł

Karczma U Starego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Starego? Podziel się wrażeniami!