“Nie polecam”
Karczma U Starego — recenzja

Karczma U Starego
Nr 48 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 2 września 2019

Nie polecam. Pierś z kurczaka twarda i bardzo szybko podana tzn. Podgrzana a nie zrobiona na świeżo.Niesmaczne.W zeszlym roku dania byly o wiele smaczniejsze

Dziękujemy, Gorolazek

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Kolejna knajpa w tym tygodniu.
Wreszcie sukces. Po wielu lokalach tu trafiłem Godny polecenia bez dyskusji. Ceny bardzo dobre.
Jedzonko smaczne i porcje porządne.
Raczej dwa danie nie wchodzą w grę.
Super placek po zbójnicku. Nawet rewelacyjny. Napewno nikt się nie zawiedzie. Schabowy plus frytki świeże i pachnące. Pstrąg dobry jak dla mnie troszkę mało przyprawiony.
Ale warto tam zajrzeć.
Gorąco polecam. No i piwko dla koneserów czeskie w cenie 7 zł.
Co więcej potrzeba.
Całkiem fajny klimat. Mała i przytulna. Z górskim charakterem.
Chciałbym więcej takich lokali.

1  Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania. Zurek+kurczak z oscypkiem i żurawiną 9/10. Mila i szybka obsługa, dziewczyny śliczne i uśmiechnięte. Normalne ceny. Polecam 100%

1  Dziękujemy, Rafał Ł
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Zachęcony pozytywnymi ocenami na tripadvisorze postanowiłem zjeść obiad w Karczmie U Starego. Obsługa fajna, wystrój taki sobie, natomiast jedzenie słabe... bardzo słabe. Placek po zbójnicku bez smaku, bez wyrazu, beznadziejny. Naleśniki z nutellą słabiutkie. Jedyny plus, jeśli się ich doszukiwać w jedzeniu, to wielkość porcji. Schodzisz z gór, chcesz się napchać czymś ciepłym do oporu, a nie chce Ci się pichcić niczego z Biedronki, to się napchasz. Tyle, że smak Cię nie zachwyci.

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal mało zachęcający wizualnie - trafiliśmy tu dzięki pozytywnym opiniom. Na wejściu okazało się, że spora część dań z karty nie jest już dostępna. Zamówiliśmy żurek - rewelacyjny, pstrąga - świeży i smaczny, ale niestety niedosmażony oraz pierś z kurczaka z oscypkiem i żurawiną. Jedzenie podane bardzo szybko, smaczne i do tego w dobrej cenie. Ogólnie polecamy to miejsce :)

2  Dziękujemy, dobrucky

Karczma U Starego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Starego? Podziel się wrażeniami!