Zrecenzowano: 31 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam Alpini -apartamenty zadbane, czysto i schludnie - zastosowane są bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązania, wystrój 11/10, lokalizacja idealna na każdą okazję. Przesympatyczna obsługa, bardzo pomocna, super miejsce, polecam!

Termin pobytu: maj 2016
4  Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 23 maja 2016

Bardzo ladne, nowoczesne, czysciusienkie apartamenty z super wyposazeniem- jest nawet zmywarka! Swietne miejsce, blisko wszedzie a cicho I spokojnie. Super wygodne lozko.Kilka sklepow w okolicy i blisko przystanek autobusowy. Przemila obsluga- po prostu jak u rodziny na wakacjach. Dziekujemy za rekomendacje restauracji I za super weekend:-). Na pewno do Was wrocimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobra lokalizacja, cicho, ladnie I czysto
Termin pobytu: maj 2016
2  Dziękujemy, Kasia C
Zrecenzowano: 5 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

To już mój trzeci pobyt w tym miejscu. Już po pierwszej wizycie kiedy miałem w planach odwiedzić Zakopane, alpini było zawsze jedyną, najlepsza opcja.
1. Lokalizacja - dla mnie idealna- zaledwie kilometr od Kuźnic miejsca gdzie rozpoczyna sie większość interesujących szlaków, (z kolejki nie korzystam), z dała od Krupówek, straganów, tłumów ( dla mnie to właśnie psuje urok każdego górskiego miasta)
2. Apartament - schludny, czysty, praktycznie, gustownie a nawet nowocześnie i oryginalnie urzadzony. Jest tu wszystko czego potrzeba.
3. Obsługa - przesympatyczna... Nic dodać nic ująć.

Termin pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, MaciejRunBE
Zrecenzowano: 1 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Sami oceńcie.

Plusy :

- łatwo się dodzwonić do właścicieli
- blisko do Kuźnic
- wygodne łóżko

Minusy:

- 200 zł za 1x dzień w zwykłym pokoju bez śniadania + osobno płatna opłata klimatyczna 4 zł bez żadnego potwierdzenia? Żart...

- straaaaasznie akustyczny dom, słychać absolutnie wszystko, co przy dzieciach lub innych co bardziej hałaśliwych gościach jest udręką

- łazienka... jeżeli jesteś facetem i masz min. 150 cm wzrostu, to masz problem. Nie wysikasz się na stojąco bez przybierania dziwnie wykrzywionej pozy. Po prostu spadzisty dach akurat w tym miejscu ;)

- mało miejsca na samochody, ryzyko albo zastawienia kogoś albo parkowania na ulicy

- deska do prasowania jest i żelazko też, ale skorzystać możesz tylko na dole przechodząc przez pokój, gdzie jest TV

- daleko do Centrum

- sam wystrój pokoju bardzo ciemny, dużo lepsze zdjęcia w internecie niż rzeczywistość, sprytny chwyt

Nie polecam, choć to niestety chyba standard Zakopanego, a i większości nie przeszkadzają takie rzeczy.

Pozdrawiam

Termin pobytu: styczeń 2015
3  Dziękujemy, Arturro-Shwarz
Zrecenzowano: 28 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Male pokoje z aneksem kuchennym,lazienka i balkonem w nowoczesnym jak na zakopane stylu z zachwaniem zakopianskiej architektury domu.Daleko od centrum ale blisko do Nosala. Wifi Free- dziala b. bobrze! LCD-TV. Ciasny parking. Blisko znajduje sie sklep spozywczy.

Termin pobytu: styczeń 2015
1  Dziękujemy, Jovitt