“Karczma Szymoszkowa Fajne miejsce .”
Karczma Szymaszkowa — recenzja

Karczma Szymaszkowa
Nr 49 wśród 200 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Karczma Szymaszkowa znajduje się na trasie do Doliny Kościeliskiej w sąsiedztwie kąpieliska termalnego "Szymoszkowa" oraz jednej z najnowocześniejszych kolei krzesełkowych "Polana Szymoszkowa" działających przez cały rok. Unikatowe drewniane wnętrze połączone z akcentami regionalnymi tworzy idealne miejsce na spotkania biznesowe, towarzyskie oraz rodzinne biesiady przy muzyce góralskiej. Nasza restauracja w Zakopanem zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy, gdyż oprócz dań kuchni polskiej i włoskiej serwujemy dania regionalne przygotowane z naturalnych i świeżych produktów oraz dysponujemy bogatą kartą win i alkoholi z całego świata. Aby rodzice w pełni mogli skorzystać z pobytu w "Karczmie Szymaszkowa" i rozkoszować się niezapomnianym widokiem przygotowaliśmy wiele udogodnień dla naszych najmłodszych Gości w postaci kącika zabaw i menu dla dzieci.Profesjonalna obsługa pozwoli Państwu w pełni cieszyć się tą wyjątkową atmosferą.
Zrecenzowano 30 października 2017

Jedzenie jest bardzo dobre ,bardzo smaczne placki ziemniaczane i ruskie pierogi ,oraz zupka pomidorowa którą mój junior lat 3 wcinał aż miło było patrzeć, obsługa miła ,miejsce z klimatem które szczerze polecam

Dziękujemy, Gosia D

Zrecenzowano 12 października 2017

Pyszne pierogi , bardzo dobre placki , pizza na wypasie , porcje duże .Miła i fachowa obsługa zawitaliśmy tam kilka razy i nie żałujemy. Ceny faktycznie dość wysokie ale takie są praktycznie w całym Zakopanym . Klimatyczne i fajne miejsce .

1  Dziękujemy, sunschine2016
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś ma ochotę na kwaśnice, to tutajsza zupka napewno go nie rozczaruje. Natomiast drugie dania dość słabe. Sos do królika bardzo ciężki, placki ziemniaczane nie za dobre a kotlet schabowy pachniał malizną. Bardzo się cenią. Niestety jakość potraw nijak ma się do ich ceny. Raczej już tu nie wrócę.

1  Dziękujemy, Elzbieta S
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, ale czas podania przy bardzo małym obłożeniu (8 osób) jest niedopuszczalny. Karczma mająca klimat. Dobre miejsce dla dużych grup

Dziękujemy, Martyna G
Zrecenzowano 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jadłam tam bardzo dobra i bardzo droga gulaszowa. Ładnie podana, spora porcja ale bardzo droga. Za porcję zupy wychodzi prawie 20 zł jeśli dobrze pamiętam. I choć jest smaczna i sycąca to jednak drogi biznes :) być może działa tak lokalizacja -tego nie wiem - w knajpie było pełno, był sezon (lipiec 2016).. cóż - warto odwiedzić bo smacznie ale raczej jednorazowo bo drogo.

Dziękujemy, Zuzanna G

Karczma Szymaszkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Szymaszkowa? Podziel się wrażeniami!