“Troche rozczarowanie”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Odwiedziliśmy Zohylinę w ramach kolejnej wycieczki do Zakopanego wiedzeni dobrymi opiniami. Oceniajac wnętrze , położenie i wystrój było obiecująco. Miejsce z klimatem, czuć było że to góry. Zamówiliśmy kwaśnicę i kozinę duszoną, żeby spróbować czegoś góralskiego. Kelnerka o rudych wlosach traktowała nas z ogromnym znudzeniem, taka bardziej podawaczka niz kelnerka z folkowym sznytem. Żeby dostać rachunek trudno było nawiązać kontakt wzrokowy, bo byla zajeta rozmową ze znajomymi chyba TOPRowcami. Co do kwaśnicy byla naprawdę smaczna. Teraz kozina: cena podana za 100g-25zl. Nikt sie nie pyta jaką chcesz porcję, więc mogą Ci przynieśc i 1kg :) kozina była smaczna, miękka, dobry sos i moskol. Ale raczej nie bylo to danie, które zamowilabym ponownie. Porcja wcale nie była duza, zważywszy na ilość kostek i jednego moskola. Zapłaciliśmy za 5 porcji po 100g 125zl, wyszliśmy z lekkim niedosytem, bo ani czlowiek glodny, ani blogo najedzony. Kolejnego dnia planowaliśmy odwiedzić ich drugą restaurację Niżnio, ale sobie odpuścilismy. Jest w Zakopanem wiecej ciekawych miejsc, z lepszą obslugą i jedzeniem. Osobiscie nie wrócę i nie polecę.

Dziękujemy, ma_gorzatak835

Fajne miejsce. Jedzenie smaczne. Filet z indyka dobry,ale jak się weźmie do tego frytki (6zl) i zestaw surowek (10zl) to wychodzi już 40zl za danie główne. Nie jest tanio. Kawa i szarlotka bez szału.
Bardzo duży plus za parking za lokalem.

Dziękujemy, headrestc

Kto jest steskniony za polskimi smakami, tutaj znajdzie coś dla siebie. Nie jest tak tłoczno jak w restauracji bliżej Krupówek i jedzenie jest o niebo lepsze. To był mój numer jeden przez cały urlop. Obsługa, jedzenie, wystrój super!

Dziękujemy, Estera J
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy baraninę w sosie miętowym i gulasz z jelenia . Poprosiłam również o zestaw surówek , których się nie doczekałam . Za to do rachunku zostały doliczone . Baranina nie była smaczna . Miętę w sosie ciężko wyczuć . Wystrój bardzo ładny .

1  Dziękujemy, kwiatuszeek96
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z wszystkich odwiedzonych przez nas restauracji z kuchnią regionalną ta była bez dwóch zdań najlepsza. Uprzedzam! Wystrój typowo myśliwski. Natomiast jedzonko rozpływało się w ustach. Idealne miejsce dla mięsożerców. Wieprzowina, baranina, jelenina. Wszystko przepyszne i przygotowywane na świeżo i sezonowo. Kelnerzy to obsługa na wyższym poziomie wtajemniczenia. Orkiestra na żywo jak dla mnie na najlepszym poziomie ze wszystkich lokali. No i na koniec najlepsze. Jedyne miejsce gdzie do herbaty podają prawdziwy rum Stroh 80. Jedyne minusy to cena i lokalizacja ale choć raz naprawdę warto!!

Dziękujemy, E_Bergamotka

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!