“Nasza ulubiona restauracja w Zakopanym”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Kto jest steskniony za polskimi smakami, tutaj znajdzie coś dla siebie. Nie jest tak tłoczno jak w restauracji bliżej Krupówek i jedzenie jest o niebo lepsze. To był mój numer jeden przez cały urlop. Obsługa, jedzenie, wystrój super!

Dziękujemy, Estera J

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy baraninę w sosie miętowym i gulasz z jelenia . Poprosiłam również o zestaw surówek , których się nie doczekałam . Za to do rachunku zostały doliczone . Baranina nie była smaczna . Miętę w sosie ciężko wyczuć . Wystrój bardzo ładny .

1  Dziękujemy, kwiatuszeek96
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z wszystkich odwiedzonych przez nas restauracji z kuchnią regionalną ta była bez dwóch zdań najlepsza. Uprzedzam! Wystrój typowo myśliwski. Natomiast jedzonko rozpływało się w ustach. Idealne miejsce dla mięsożerców. Wieprzowina, baranina, jelenina. Wszystko przepyszne i przygotowywane na świeżo i sezonowo. Kelnerzy to obsługa na wyższym poziomie wtajemniczenia. Orkiestra na żywo jak dla mnie na najlepszym poziomie ze wszystkich lokali. No i na koniec najlepsze. Jedyne miejsce gdzie do herbaty podają prawdziwy rum Stroh 80. Jedyne minusy to cena i lokalizacja ale choć raz naprawdę warto!!

Dziękujemy, E_Bergamotka
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie naprawde dobre, ale bysliśmy z pieskiem, który był naprawdę grzeczny. Poprosiliśmy o wodę dla niego, pani powiedziała, że przyniesie. Przez cały pobyt nie doczekaliśmy się. Chociaż odrobinę w plaistikowym opakowaniu...

Dziękujemy, Karolina D
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, Polaków traktują jak pokolenie szklarzy, czekaliśmy 10 minut żeby ktoś w ogóle podał nam karty. Kelnerki w tym czasie stały i dobrze bawiły się z panami z orkiestry. Niemiła obsługa. Plus 3 zł na głowę za to że kapela zagrała 2 piosenki... Porażka. Porcje małe i może dobrze bo i tak nie dało się zjeść. Schabowy po goralsku twardy jak deska. Nóż się lamal... Jedyne co dało się zjeść to ziemniaki. Zestaw surówek to: 5 plasterkow ogórka polanych łyżka śmietany, 2 ćwiartki pomidora i trochę marchewki tartej. Poszliśmy tam ze względu na dobre opinie, nie wiem skąd taka ocena, chyba od Niemców nad którymi obsługa skacze. Poszliśmy tam prosto ze szlaku i dziwnie na nas patrzyli, bo w lokalu większość ludzi pod krawatem. Dla mnie zakopane to Tatry a nie tylko Krupówki. Nie polecam!
P. S. Pani Czarna kelnerka jest prawdziwa antyreklama tego lokalu...

Dziękujemy, Patrycja K

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!