Zakopane

“Prawdziwa Góralska restauracja”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszego dnia przyjazdu do Zakopanego trafiliśmy tutaj aby posmakować przepysznej , regionalnej Kwaśnicy która nas absolutnie nie zawiodła była pyyyyyyyszna !!! Deska z oscypkami z żurawina niebo w gębie i cała reszta rewelacja ! Do zobaczenia już niedługo jesteście najlepsi

Dziękujemy, Natalia960404

Zrecenzowano 5 września 2019

Ilekroć jesteśmy na urlopie w Zakopanem (czyli co roku, od lat) zawsze wpadamy do tej restauracji na serwowane tu regionalne, góralskie potrawy (kwaśnicę, oscypek na ciepło z żurawiną, grule ze zsiadłym mlekiem, placek zbójnicki, sałatkę góralską z tarkowanym oscypkiem....). To już taka nasza rodzinna tradycja - trzy pokolenia (od 60-latków po nawet najmłodsze, kilkuletnie dzieci) znajdą tu coś dla siebie - regionalnego, smakowitego, świeżego i zaserwowanego na drewnianych korytkach lub talerzach przez uprzejmą obsługę. Dodatkowymi walorami tej zakopiańskiej restauracji są: stylowe wnętrze obszernej "chaty", góralska muzyka na co dzień, a w weekendy wieczorami - na żywo (kapela to atrakcja sama w sobie), "zadaszone" drewniane stoły i ławy na zewnątrz, lokalizacja restauracji blisko drogi na Wielką Krokiew, a przy tym - jak gdyby na uboczu wśród leśnych smreków... POLECAM !

Dziękujemy, Rafał W
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja została odwiedzona przeze mnie i moich znajomych w sezonie zimowym w czasie ferii. Czytałem i słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat tej restauracji i sam postanowiłem to sprawdzić.Akurat ze znajomymi byliśmy w Zakopanych to postanowiłem, że w tym lokalu wyprawie urodziny. Miejsce od samego początku już mi się spodobało. Stoi sobie stara chata góralska (niskie wejście, trzeba się schylać) po wejściu do nie od razu wystrój rzuca się w oczy.Taki góralski klimacik, jest kilka stołów dużych, obsługa w strojach góralskich, kapela tak samo. Szybko obsługa działa i przynosi zamówione napoje jak i dania. Jedzenie bardzo smaczne i porcje spore. Czas tam spędzony w tym miejscu był bardzo udany. Zupa fajnie podana na takim podgrzewaczu.
Ogólnie bardzo smaczna i fajna restauracja , którą polecam swoim znajomym którzy jadą do Zakopanego. Zamierzam tam wracać przy każdej wizycie w Zakopanym.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jaguar862017
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo mocno podupadla na jakości. Idąc "na pewniaka" podczas tegorocznej wizyty w Zakopanem bardzo się zawiedlismy - po dwóch wizytach odpuścilismy temat tej "restauracji". Jedzenie bez wyrazu a do tego podane z zimnymi dodatkami (ziemniaki opiekane), gwoździem do trumny było dosadzanie gości do każdego wolnego miejsca. Kiedy idę do restauracji, chcę spędzić czas przy znajomych (w naszym przypadku grupa 4 osób), a nie z po chwili dosadzonymi osobami dla których brakowało miejsca. Restauracja której w zeszłym roku dałem 5tke,teraz ma u mnie 2, tylko dlatego że obsługa jest bardzo sympatyczna i z humorem. Liczy się tylko napchanie jak największej ilości gości i nakarmienie ich "na szybko". Wielka szkoda.

Dziękujemy, zaorski84
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą 12 osobową k8lka dni z rzędu. Wszystkim wszystkie dania smakowały wyśmienicie. Szybko i ładnie podane. Wrócimy na pewno

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anneettee

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!