“Urodziny”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja została odwiedzona przeze mnie i moich znajomych w sezonie zimowym w czasie ferii. Czytałem i słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat tej restauracji i sam postanowiłem to sprawdzić.Akurat ze znajomymi byliśmy w Zakopanych to postanowiłem, że w tym lokalu wyprawie urodziny. Miejsce od samego początku już mi się spodobało. Stoi sobie stara chata góralska (niskie wejście, trzeba się schylać) po wejściu do nie od razu wystrój rzuca się w oczy.Taki góralski klimacik, jest kilka stołów dużych, obsługa w strojach góralskich, kapela tak samo. Szybko obsługa działa i przynosi zamówione napoje jak i dania. Jedzenie bardzo smaczne i porcje spore. Czas tam spędzony w tym miejscu był bardzo udany. Zupa fajnie podana na takim podgrzewaczu.
Ogólnie bardzo smaczna i fajna restauracja , którą polecam swoim znajomym którzy jadą do Zakopanego. Zamierzam tam wracać przy każdej wizycie w Zakopanym.

Dziękujemy, jaguar862017

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo mocno podupadla na jakości. Idąc "na pewniaka" podczas tegorocznej wizyty w Zakopanem bardzo się zawiedlismy - po dwóch wizytach odpuścilismy temat tej "restauracji". Jedzenie bez wyrazu a do tego podane z zimnymi dodatkami (ziemniaki opiekane), gwoździem do trumny było dosadzanie gości do każdego wolnego miejsca. Kiedy idę do restauracji, chcę spędzić czas przy znajomych (w naszym przypadku grupa 4 osób), a nie z po chwili dosadzonymi osobami dla których brakowało miejsca. Restauracja której w zeszłym roku dałem 5tke,teraz ma u mnie 2, tylko dlatego że obsługa jest bardzo sympatyczna i z humorem. Liczy się tylko napchanie jak największej ilości gości i nakarmienie ich "na szybko". Wielka szkoda.

Dziękujemy, zaorski84
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą 12 osobową k8lka dni z rzędu. Wszystkim wszystkie dania smakowały wyśmienicie. Szybko i ładnie podane. Wrócimy na pewno

Dziękujemy, Anneettee
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

po odwiedzeniu Bąkowo Zohylina Niźno postanowiliśmy odwiedziź wyżnio jedzenie tak samo przepyszne polecam borowikowa przepyszna borowikowa, gulasz z jelenia, filet z jelenia sa tez dania dla dzieci do tego wieczorami przygrywa kapela goralska, na pewno odwiedzimy jeszcze zohyline

2  Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bąkowo Zohylina 'Wyznio' to jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie restauracji w Zakopanem. Bywam tam od dziecka i nigdy nic mnie do niej nie zraziło. Lokalizacja na mnie robi duże wrażenie. Jest ustronnie, cicho, z dala od zgiełku. Bardzo duży ogród(słowo 'las' pasuje tu nawet bardziej) robi wielkie wrażenie. Można poczuć się bardziej jak w dolinie niż w typowej restauracji. Jeżeli ktoś lubi i docenia takie klimaty, to powinien być bardzo zadowolony. Wystrój typowo góralski, skóry zwierząt na ścianach, wypchane zwierzęta spoglądające na nas z góry i duże góralskie stoły. Jedzenie w bardzo przystępnych cenach, jak na Zakopane i wszelkie duże miasta. Duży wybór dań w karcie, pozostaje niezmienny od lat i smakuje tak samo od lat, co dla mnie jest ogromnym plusem. Moskol z masłem czosnkowym chyba najlepszy z tych, które jadłem w Zakopanem. Polędwica z masłem czosnkowym lub 'po diabelsku' rozpływa się w ustach. Małym minusem zawsze był dla mnie brak miodu pitnego w karcie, piwo z beczki(Żywiec) też czasem niespodziewanie się kończy i wtedy zostaje nam tylko butelkowe za dość wygórowaną cenę, ale taka sytuacja zdarzyła mi się raptem ze dwa razy na przestrzeni blisko 20 lat. Obsługa z reguły sympatyczna i pomocna, czasem rzuci żartem. Wielu ludzi mówi, że to restauracja typowo pod turystów, ale co z tego? Każda restauracja w Zakopanem jest pod turystów i nie ma w tym nic złego, jeśli jakość jest odpowiednia. A w Bąkowo Zohylinie wszystko stoi na wysokim poziomie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, GnusnyGremlin

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!