“Bardzo duży spadek jakości ”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo mocno podupadla na jakości. Idąc "na pewniaka" podczas tegorocznej wizyty w Zakopanem bardzo się zawiedlismy - po dwóch wizytach odpuścilismy temat tej "restauracji". Jedzenie bez wyrazu a do tego podane z zimnymi dodatkami (ziemniaki opiekane), gwoździem do trumny było dosadzanie gości do każdego wolnego miejsca. Kiedy idę do restauracji, chcę spędzić czas przy znajomych (w naszym przypadku grupa 4 osób), a nie z po chwili dosadzonymi osobami dla których brakowało miejsca. Restauracja której w zeszłym roku dałem 5tke,teraz ma u mnie 2, tylko dlatego że obsługa jest bardzo sympatyczna i z humorem. Liczy się tylko napchanie jak największej ilości gości i nakarmienie ich "na szybko". Wielka szkoda.

Dziękujemy, zaorski84

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą 12 osobową k8lka dni z rzędu. Wszystkim wszystkie dania smakowały wyśmienicie. Szybko i ładnie podane. Wrócimy na pewno

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anneettee
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

po odwiedzeniu Bąkowo Zohylina Niźno postanowiliśmy odwiedziź wyżnio jedzenie tak samo przepyszne polecam borowikowa przepyszna borowikowa, gulasz z jelenia, filet z jelenia sa tez dania dla dzieci do tego wieczorami przygrywa kapela goralska, na pewno odwiedzimy jeszcze zohyline

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bąkowo Zohylina 'Wyznio' to jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie restauracji w Zakopanem. Bywam tam od dziecka i nigdy nic mnie do niej nie zraziło. Lokalizacja na mnie robi duże wrażenie. Jest ustronnie, cicho, z dala od zgiełku. Bardzo duży ogród(słowo 'las' pasuje tu nawet bardziej) robi wielkie wrażenie. Można poczuć się bardziej jak w dolinie niż w typowej restauracji. Jeżeli ktoś lubi i docenia takie klimaty, to powinien być bardzo zadowolony. Wystrój typowo góralski, skóry zwierząt na ścianach, wypchane zwierzęta spoglądające na nas z góry i duże góralskie stoły. Jedzenie w bardzo przystępnych cenach, jak na Zakopane i wszelkie duże miasta. Duży wybór dań w karcie, pozostaje niezmienny od lat i smakuje tak samo od lat, co dla mnie jest ogromnym plusem. Moskol z masłem czosnkowym chyba najlepszy z tych, które jadłem w Zakopanem. Polędwica z masłem czosnkowym lub 'po diabelsku' rozpływa się w ustach. Małym minusem zawsze był dla mnie brak miodu pitnego w karcie, piwo z beczki(Żywiec) też czasem niespodziewanie się kończy i wtedy zostaje nam tylko butelkowe za dość wygórowaną cenę, ale taka sytuacja zdarzyła mi się raptem ze dwa razy na przestrzeni blisko 20 lat. Obsługa z reguły sympatyczna i pomocna, czasem rzuci żartem. Wielu ludzi mówi, że to restauracja typowo pod turystów, ale co z tego? Każda restauracja w Zakopanem jest pod turystów i nie ma w tym nic złego, jeśli jakość jest odpowiednia. A w Bąkowo Zohylinie wszystko stoi na wysokim poziomie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, GnusnyGremlin
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo ładny wystrój, przemiła obsługa, i bardzo dobre jedzenie w klimatycznym regionalnym stylu. Polecam

Dziękujemy, F9217REtomaszk

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!