“pyszne jedzenie, góralskie klimaty”

Bąkowo Zohylina Wyżnio
Nr 10 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

po odwiedzeniu Bąkowo Zohylina Niźno postanowiliśmy odwiedziź wyżnio jedzenie tak samo przepyszne polecam borowikowa przepyszna borowikowa, gulasz z jelenia, filet z jelenia sa tez dania dla dzieci do tego wieczorami przygrywa kapela goralska, na pewno odwiedzimy jeszcze zohyline

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, 786asiad

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bąkowo Zohylina 'Wyznio' to jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie restauracji w Zakopanem. Bywam tam od dziecka i nigdy nic mnie do niej nie zraziło. Lokalizacja na mnie robi duże wrażenie. Jest ustronnie, cicho, z dala od zgiełku. Bardzo duży ogród(słowo 'las' pasuje tu nawet bardziej) robi wielkie wrażenie. Można poczuć się bardziej jak w dolinie niż w typowej restauracji. Jeżeli ktoś lubi i docenia takie klimaty, to powinien być bardzo zadowolony. Wystrój typowo góralski, skóry zwierząt na ścianach, wypchane zwierzęta spoglądające na nas z góry i duże góralskie stoły. Jedzenie w bardzo przystępnych cenach, jak na Zakopane i wszelkie duże miasta. Duży wybór dań w karcie, pozostaje niezmienny od lat i smakuje tak samo od lat, co dla mnie jest ogromnym plusem. Moskol z masłem czosnkowym chyba najlepszy z tych, które jadłem w Zakopanem. Polędwica z masłem czosnkowym lub 'po diabelsku' rozpływa się w ustach. Małym minusem zawsze był dla mnie brak miodu pitnego w karcie, piwo z beczki(Żywiec) też czasem niespodziewanie się kończy i wtedy zostaje nam tylko butelkowe za dość wygórowaną cenę, ale taka sytuacja zdarzyła mi się raptem ze dwa razy na przestrzeni blisko 20 lat. Obsługa z reguły sympatyczna i pomocna, czasem rzuci żartem. Wielu ludzi mówi, że to restauracja typowo pod turystów, ale co z tego? Każda restauracja w Zakopanem jest pod turystów i nie ma w tym nic złego, jeśli jakość jest odpowiednia. A w Bąkowo Zohylinie wszystko stoi na wysokim poziomie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, GnusnyGremlin
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo ładny wystrój, przemiła obsługa, i bardzo dobre jedzenie w klimatycznym regionalnym stylu. Polecam

Dziękujemy, F9217REtomaszk
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc co roku w Zakopcu jak zwykle staramy się popróbować różnych smaków . Zawitaliśmy do tej położonej trochę na uboczu, lekko zamaskowanej karczmy. Skusiła nas kozina. I teraz metodycznie: 1/ lokalizacja bardzo dobra wbrew pozorom, 2/ klimat typowo góralski fajny wystrój / nie przeszkadzały nam wypchane zwierzęta - taka kiedyś była moda- teraz trochę to niepoprawne poglądowo według niektórych środowisk /
3/ obsługa kelnerska bardzo dobra
4/ kapela góralska przygrywała bardzo przyjemnie, po prostu fajnie
Teraz meritum -dania / trochę dziegciu dodam/ :
Kozina / z młodej kózki / smaczna różne części / kostki/ mięsko dobrze doprawione ale jeden minus- podawana z moskolem- ten był zrobiony na podeszwę - nie dał się pokroić nożem stekowym, zareklamowałem
I przytomny kelner zaraz wymienił na pyszne ziemniaki pieczone. Szaszłyk barani - duże i małe kawałki / pół na pół / z dodatkami , smaczny , małe kawałki trochę twarde , kelner polecił dobre wino czerwone wytrawne w przystępnej cenie- jak na paragonie. Ceny ogółem przystępne . Polecam, warto odwiedzić

Dziękujemy, kris13e
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Przeczytaliśmy dobre recenzje i wybraliśmy się grupą 9 osób na kolację.
Klimat w knajpie całkiem fajny i muzyka w tle też, nasza Pani kelnerka całkiem mila :)
Tyle dobrego.
Jedzenie było słabe i niesmaczne, obsługa pomyliła dania a o jednej osobie zapomniała całkiem :(
Generalnie raczej nie wrócimy i nie polecamy

Dziękujemy, stefanka77

Bąkowo Zohylina Wyżnio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bąkowo Zohylina Wyżnio? Podziel się wrażeniami!