“The best pizza”

La Playa Beach Bar & Chillout Lounge
Nr 15 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza ,cieniutkie ciasto ! Jak we Włoszech ,obsługa miła i pomocna Jesteśmy to co roku poziom utrzymany

Dziękujemy, moniam813

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Swietny klimat i sztos chillout. Smaczne drinki i pizza. Polecam kazdemu na wieczory ze znajomymi. Poczujesz sie jak na Hawajach.

Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabrałem tam rodzinę spacerem 20min zamiast krupówek jak wszedłem pierwszy to aż zbladlem. Dramat wystrój. Wszystko po taniości.Nie wiem może jako postój skocznia-krupówki się sprawdza ale tak to dziękuje

1  Dziękujemy, 38radekk
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Polecam wszystkim. Wyjątkowe miejsce w Zakopanem. Ogromny wybór pysznych drinków. Pizzę spróbuję jutro :)

Dziękujemy, Damiandemon
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Świetne miejsce jako odskocznia od góralskiego klimatu. Pyszna pizza i drinki. Widać że znają się na rzeczy ;) polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, MSOBZ

La Playa Beach Bar & Chillout Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w La Playa Beach Bar & Chillout Lounge? Podziel się wrażeniami!