Zapisz
Aa

Pięknie warte uwagi polecam obejść do około i zobaczyć wszystko. I bardzo polecamy byliśmy bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2020
Marcin S
Gotha, Niemcy
Piękny kościół.Zachwyciła mnie architektura zwłaszcza wnętrza. Wszystko w drewnie,tak naturalne z nutą stylu góralskiego

W 1998 roku w czerwcu uczestniczyłam we Mszy Świętej.Kościół zachwycający, ale też górale......W... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 maja 2020
sabinabP1842JV
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Sanktuarium jest bardzo ładne.Można przejść sie drogą krzyżową która znajduje się za sanktuarium i prowadzi w dół alejkami.Jest tez tam sklep z dewocjonaliami i pamiątkami.

Dziękujemy, MimkazOpola
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

To wyjątkowe Sanktuarium - Fatimskie i góralskie jednocześnie. Cały obiekt wypielęgnowany w każdym detalu. I kościół wotywny (za uratowanie życia JP II) i otaczający park. Można zwiedzać, podziwiać i modlić się.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
46  Dziękujemy, AniaMW
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Warto przejść się z Zakopanego do Sanktuarium i obejrzeć piekne wnętrze, pieknie utrzymany ogród i mała kapliczka z witrażem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marianpal
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Kościół wybudowany jako wotum za ocalenie Jana Pawła II. Góralskie motywy i całe wnętrze wykonane z drewna. Piękna kopuła.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Piekne i magiczne miejsce naprawde warte do zobaczenia i do chwili refleksji . Bardzo blisko centrum można spacerkiem Lub busem.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, mielniczek