“Z sentymentem”
Trattoria Adamo — recenzja

Trattoria Adamo
Zamów online
Nr 42 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Mam ogromny sentyment do tego miejsca bo wpadliśmy na nie z mężem podczas naszego tatrzańskiego tygodnia miodowego w 2012 r. Od tej wyprawy upłynęło już kilka lat, a po drodze kolejne wizyty w Zakopanem. Za każdym razem tam wracamy. Choć karta dań ulegała zmianom to co pozostało niezmienne to świetne makarony. Mój osobisty nr 1 to penne ze szpinakiem i kurczakiem w sosie śmietanowym (z małą modyfikacją: proszę o zamianę kurczaka na suszone pomidory, które uwielbiam). Z czystym sumieniem mogę także polecić rurki w sosie śmietanowym z brokułem, kurczakiem i (także)suszonymi pomidorami oraz tagiatelle z łososiem. Jadałam tam także inne dania ale ich już w menu już nie ma...
Z miłości do makaronów i przez świetne wspomnienia daję solidną 5tkę ale... No właśnie jest "ale"! Na przestrzeni lat karta dań ulegała modyfikacjom,a wystrój pozostał taki sam. Moje wrażenia estetyczne dostają tam oczopląsu: jestem w knajpie włoskiej czy w karczmie góralskiej? Z sanepidu nie jestem ale osobiście troszkę większą uwagę bym poświęciła czystości(szczególnie w łazienkach!). To tyle w temacie. Nie chcę punktować miejsca, z którym mam tak miłe wspomnienia.
Jeszcze raz polecam: dobra lokalizacja, świetne-choć ciężkie- makarony, solidna pizza, całkiem sprawna i raczej miła obsługa.
Ps. ciekawą opcją jest możliwość wybrania swoich ulubionych składników/dodatków do pasty czy pizzy.

1  Dziękujemy, Dorota R

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Byłem niedawno w tej restauracji, i ogromnie się rozczarowałem, obszedłem wkoło żeby znaleźć stolik bo większość zajęta, usiadłem przy większym i czekałem aż któryś kelner poda kartę lecz zamiast tego uczynić kelnerzy albo przechodzili obok lub stali na sali wpatrując się w telewizję , nie polecam

Dziękujemy, Miejscowy_podroznik
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy - makarony są bardzo dobre. I polecam. Nie mniej jednak, jak byliśmy drugim razem na kawie i herbacie to czekaliśmy ponad 15 minut, aż dostaniemy nasze zamówienie. Potem czekaliśmy długo na rachunek, a i tak wszyscy, którzy przyszli po nas dostali swoje porcje i rachunki przed nami. Nie wiem czy zamówienie tylko kawy i herbaty czyni nas gorszymi klientami ...

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Zawsze jak jestem w Zakopanem to wracam do Adamo.Byłem trzy razy w ciągu pieciu dni.Jedlismy żeberka z dzika zasmażane w kapuście,Tiagatele z łososiem z sosem śmietanowo cytrynowym i rukolom.Pizze parmę.Policzki wołowe w sosie z śliwek i ciemnego piwa z ziemniakami opiekanymi i pene z sosem smietanowym z kurczkiem szpinakiem i gorgonzolom.Do tego czeskie piwko pilzner.Wszystkie dania były pyszne.Polecam!!!!

Dziękujemy, MimkazOpola
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pan kelner nie był w stanie doradzić nam czegokolwiek mówiąc ze to my powinnismy wiedzieć co lubimy i ze smakuje „normalnie” był zniecierpliwiony przyjmując zamówienie i nie mógł poświecić 2 min na złożenie zamówienia tłumacząc się duża ilością gości, których było jak na lekarstwo a swoją droga kelnerów wolnych było kilku.

Dziękujemy, kaspero599

Trattoria Adamo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Adamo? Podziel się wrażeniami!