Zakopane

“Naprawdę smacznie”

Restauracja Mała Szwajcaria
Nr 22 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Szwajcarska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Organizujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, komunie itp. Ponadto oferujemy obsługę cateringową zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Codziennie zapraszamy na zestawy śniadaniowe i obiadowe.

Było smacznie i miło, bardzo krótki czas oczekiwania, super pstrąg pieczony na ruszcie - świeży i podany z czosnkowym masełkiem. Rewelacyjny grzaniec!

1  Dziękujemy, smakuujemy

Małą Szwajcarię znaleźliśmy w internecie i to był strzał w 10! Pani, która nas obsługiwała o imieniu Zuza to tak przemiła i serdeczna kelnerka, że byliśmy zachwyceni od pierwszych minut jej osobą. Mimo braku rezerwacji Pani Zuza przygotowała dla nas stolik, który czekał aż sobie zapalimy. Znała kartę menu i rzetelnie potrafiła polecić dania. Takich osób w gastronomii potrzeba więcej! Jedzenie - obłędne. Trafiliśmy na wkładkę w karcie, w której były rydze z serem gruyer i grzanką chlebową. PRZEPYSZNE! na drugi ogień poszła cielęcina w sosie śmietanowym, do tego kopytka i kapusta kiszona oraz knedle z bryndzą, boczkiem, cebulką i sosem grzybowym. i kolejny raz - OBŁĘD. dania są idealnie przyrządzone! czapki z głów dla wszystkich kucharzy! wystrój restauracji bardzo klimatyczny i świetnie dobrana muzyka 20/10, brawa dla całej ekipy

Dziękujemy, krakowiak_natalia

Wszystko na świetnym poziomie. Na wejściu wita Nas przemiła kelnerka (Pani Zuza), która potem często Nas odwiedza aby upewnić się czy wszystko w porzadku. Jedzenie przepyszne, cielęcina rozpływająca się w ustach...
Do tego ładne wnętrze i przyjemna muzyka.
Do tej pory najlepsze miejsce w jakim jedliśmy jeżeli chodzi o Zakopane i okolice.

Dziękujemy, maciejantoni

Wystrój lokalu bardzo przyjemny, klimatyczny. Dania ciekawe, trochę inne niż w zakopiańskich knajpach. Można spróbować czegoś nowego.
Polecam Raclette - szczególnie po wyczerpującym dniu w górach.
Jakość dań bardzo dobra. Obsługa nie do końca wyrabiała się z obsłużeniem gości, ale może to tylko taki dzień. Ceny typowe jak w innych knajpach w centrum.
Lokal dość mały i jednak oblegany przez ludzi, ale warto zajrzeć.

Dziękujemy, Dolcevita00
Zrecenzowano 13 września 2019

Ciężko mi ocenić tą restaurację fair, bo mam bardzo mieszane uczucia.

Moja przystawka - krem z pieczonego buraka z uszkami z jagnięciną: uszka super, wyborne, ale krem... Gdyby tylko był to zwykły barszcz wszystko byłoby wyborne. Ale struktura ciężkiego, suchego wręcz kremu nie pasowała do tych pysznych pierożków.
Reszta jadła również zupy kremy - ponoć były OK. Najbardziej smakowały te placuszki z masłem czosnkowym.

Na główne znowu ciężka sprawa... Moja wątróbka poprawna. A do tego dosłownie wór ziemniaków :) Ilość nas rozbawiła. Z jednej strony dobrze, że porcja dla olbrzyma, z drugiej szkoda marnować jedzenia...
Oraz bardzo dobra surówka.

Reszta smakoszy nie była zachwycona. Ich racletty były bardzo tłuste. Jedno danie - to z kapeluszami pieczarek - przez to w całości się zmarnowało... Może po prostu nie przepadamy za tłustymi potrawami. Drugie - z boczkiem i serem było trudne do zjedzenia ze względu na bardzo chrupką strukturę. Jakby chipsy kroić nożem :) Ale golonka chyba była w porządku.

Tak samo deser - mało kto się skusił, bo byliśmy zapchani przystawkami i w połowie zjedzonym daniem głównym, ale pokusiliśmy się o jeden na 4 osoby... I to było za dużo! Rozmiar bezy Pavlova odpowiadał małemu dość wysokiemu tortowi. Szkoda, że zamiaść iść w krem (a była tylko śmietana), właśnie zainwestowano w rozmiar. Ale smak samej bezy bardzo dobry.

Obsługa natomiast zachowywała się naprawdę w porządku - bardzo miła Pani. Sama pytała, czemu niektórzy nie zjedli dań. Ale tak jak pisałam - może to kwestia gustów, a nie samego jedzenia.

Dziękujemy, Katarzyna P

Restauracja Mała Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mała Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!