“Ani źle, ani dobrze, ale miła obsługa :)”

Restauracja Mała Szwajcaria
Nr 21 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Szwajcarska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Organizujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, komunie itp. Ponadto oferujemy obsługę cateringową zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Codziennie zapraszamy na zestawy śniadaniowe i obiadowe.
Zrecenzowano 13 września 2019

Ciężko mi ocenić tą restaurację fair, bo mam bardzo mieszane uczucia.

Moja przystawka - krem z pieczonego buraka z uszkami z jagnięciną: uszka super, wyborne, ale krem... Gdyby tylko był to zwykły barszcz wszystko byłoby wyborne. Ale struktura ciężkiego, suchego wręcz kremu nie pasowała do tych pysznych pierożków.
Reszta jadła również zupy kremy - ponoć były OK. Najbardziej smakowały te placuszki z masłem czosnkowym.

Na główne znowu ciężka sprawa... Moja wątróbka poprawna. A do tego dosłownie wór ziemniaków :) Ilość nas rozbawiła. Z jednej strony dobrze, że porcja dla olbrzyma, z drugiej szkoda marnować jedzenia...
Oraz bardzo dobra surówka.

Reszta smakoszy nie była zachwycona. Ich racletty były bardzo tłuste. Jedno danie - to z kapeluszami pieczarek - przez to w całości się zmarnowało... Może po prostu nie przepadamy za tłustymi potrawami. Drugie - z boczkiem i serem było trudne do zjedzenia ze względu na bardzo chrupką strukturę. Jakby chipsy kroić nożem :) Ale golonka chyba była w porządku.

Tak samo deser - mało kto się skusił, bo byliśmy zapchani przystawkami i w połowie zjedzonym daniem głównym, ale pokusiliśmy się o jeden na 4 osoby... I to było za dużo! Rozmiar bezy Pavlova odpowiadał małemu dość wysokiemu tortowi. Szkoda, że zamiaść iść w krem (a była tylko śmietana), właśnie zainwestowano w rozmiar. Ale smak samej bezy bardzo dobry.

Obsługa natomiast zachowywała się naprawdę w porządku - bardzo miła Pani. Sama pytała, czemu niektórzy nie zjedli dań. Ale tak jak pisałam - może to kwestia gustów, a nie samego jedzenia.

Dziękujemy, Katarzyna P

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy w jednym z kolejnych dni pobytu w Zakopanem. Cześć znajomych była wcześniej w tej restauracji i wtedy nie do końca byli zadowoleni, mimo to wybrali się kolejny raz. Zamowilismy różne dania, wszystkie były przepyszne. Chyba szczególnie warte polecenia są kaszanka i bitki. Jedzenie nie jest tanie, ale zupełnie warte swojej ceny! Wart też zaznaczyć że nie było problemu, żeby przeorganizowac układ stolików tak, by przy jednym zmieścić całą naszą ekipę.

1  Dziękujemy, martakapias
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój, miła obsługa i smaczne jedzenie. Gwiazdka odjęta za cenę zupy z grzybów leśnych z kluseczkami lanymi (26 zł)!!! Zupa smaczne i podana w podgrzewanym kociołku ale grzybów w niej niewiele i nie wiem naprawdę z czego ta cena.

Dziękujemy, AnnaBata
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre obiady, doskonale wina, mila i pomocna obsluga. Serdecznie polecamy, Beata z przyjaciolmi.

Dziękujemy, Curious672117
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna Restauracja o bardzo ciekawym wystroju . Jedzenie dobre obsługa profesjonalna . Ceny z wysokie niestety , górale przesadzają moim zdaniem

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, hier0nimp

Restauracja Mała Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mała Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!