“Jedno z przyjemniejszych miejsc w okolicy!”

Restauracja Mała Szwajcaria
Nr 21 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Szwajcarska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Organizujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, komunie itp. Ponadto oferujemy obsługę cateringową zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Codziennie zapraszamy na zestawy śniadaniowe i obiadowe.

Do restauracji trafiliśmy w jednym z kolejnych dni pobytu w Zakopanem. Cześć znajomych była wcześniej w tej restauracji i wtedy nie do końca byli zadowoleni, mimo to wybrali się kolejny raz. Zamowilismy różne dania, wszystkie były przepyszne. Chyba szczególnie warte polecenia są kaszanka i bitki. Jedzenie nie jest tanie, ale zupełnie warte swojej ceny! Wart też zaznaczyć że nie było problemu, żeby przeorganizowac układ stolików tak, by przy jednym zmieścić całą naszą ekipę.

1  Dziękujemy, martakapias

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój, miła obsługa i smaczne jedzenie. Gwiazdka odjęta za cenę zupy z grzybów leśnych z kluseczkami lanymi (26 zł)!!! Zupa smaczne i podana w podgrzewanym kociołku ale grzybów w niej niewiele i nie wiem naprawdę z czego ta cena.

Dziękujemy, AnnaBata
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre obiady, doskonale wina, mila i pomocna obsluga. Serdecznie polecamy, Beata z przyjaciolmi.

Dziękujemy, Curious672117
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna Restauracja o bardzo ciekawym wystroju . Jedzenie dobre obsługa profesjonalna . Ceny z wysokie niestety , górale przesadzają moim zdaniem

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, hier0nimp
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Podczas spaceru po mieście wstąpiliśmy popołudniem do tej restauracji,żeby coś zjeść.Na zewnątrz dużo stolików pod parasolami,dwa lub trzy zajęte przez kilka osób.Weszliśmy do środka,żeby się rozejrzeć,a następnie postanowiliśmy zająć stolik na zewnątrz.Podczas wychodzenia jedna z Pań kelnerek bez żadnego dzień dobry czy przepraszam oznajmiła nam,że jeżeli chcemy zająć stolik na zewnątrz to nie zostaniemy obsłużeni.Na pytanie dlaczego oznajmiła,że ona po deszczu nie będzie 'latać".Fakt,że dzień był pochmurny ale nie padało,a ponadto wszystkie stoliki na zewnątrz /jak ktoś był to wie/ znajdują się pod wielkimi parasolami. Postanowiliśmy jednak zająć stolik na zewnątrz. Po około 20 minutach siedzenia przy pustym stoliku uznaliśmy, że "kelnerka jest najważniejsza" i zmieniliśmy lokal. Obiad zjedliśmy mile obsłużeni w Karczmie Obrochtówka znajdującej się w niewielkiej odległości od tego punktu gastronomicznego.Ocenę wystawiamy za poziom obsługi, a nie za doznania kulinarne których nie dano nam było "skosztować".

1  Dziękujemy, ZapCez

Restauracja Mała Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mała Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!