“Goloneczka, mała goloneczka”

Restauracja Mała Szwajcaria
Nr 16 wśród 200 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Szwajcarska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Organizujemy wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, komunie itp. Ponadto oferujemy obsługę cateringową zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Codziennie zapraszamy na zestawy śniadaniowe i obiadowe.
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hedoniści krzyczą tylko Mała Szwajcaria. Pomyślałem, że trzeba spróbować golonki INACZEJ, skoro we wszystkich karczmach jest ta tradycyjna. Nie można się przyczepić do miękkości, wyglądu, ale po odjęciu kości i skóry z tłuszczem( wiem, że część z Was uważa to za największy rarytas) zostało tego co na pałce z kurczaka. Mała porcja jednak. Ratowały mnie ziemniaczki. Chrzan raczej słodki niż ostry. Przekonam się następnym razem czy słusznie tak chwalą to miejsce. PS. Siedzenie w ogródku daje wrażenie, jakby stolik stał przy autostradzie. Hałas ulicy plus głośniki = bardzo głośno. Co jest Państwa popisowym daniem? Tak na zaś pytam!

Dziękujemy, Qrkiwsmietanie

Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze będąc w Zakopanem stolowalismy się w tej restauracji,do dziś. Było kilka wolnych stolików(więc ruchu dużego nie było),poszliśmy z dwójką głodnych dzieci. Pani kelnerka najpierw kazała nam się przesiąść,bo na ten stolik,który wybraliśmy miała rezerwacje. Po nas zapełniło się kilka stolików,zostali obsłużeni,a my czekaliśmy ponad 30 minut i nic!! Wyszliśmy i niesmak pozostał. Chyba muszą w obsługę zainwestować!!!

Dziękujemy, machi22018
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po przyjsciu do restauracji poprosiłem o stolik na 15 osób bo było to wyjście z grupą znajomych. Kelnerka od razu zaznaczyla, że są dzisiaj tylko dwie kelnerki i na jedzenie będzie trzeba dłużej poczekać. Dla nas czas oczekiwania nie stanowił dużego problemu wiec powiedzialem to kelnerce a ona na to rzuciła, że w takim razie mamy sobie siadać niezbyt przyjemnym tonem. NIE PRZYNIOSLA MENU PRZEZ CONAJMNIEJ 20 MIN mimo że po nas przychodzili inni klienci siadali do stolikow i dostawali od razu memu. Po tym czasie po prostu opuściliśmy lokal.

Dziękujemy, Mateusz Z
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, bardzo miła i profesjonalna obsługa, ceny przystępne ( Zakopane w sezonie). I najważniejsze: jedzenie! Zjedliśmy dania firmowe - gołąbki szwajcarskich pasterzy, krem z buraków z pierożkami z jagnięciną - palce lizać!

Dziękujemy, Krzysztof W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce, obsługa bardzo miła z wręcz tworzy klimat tego miejsca. Pełen profesjonalizm. Dość długi czas oczekiwałem na sałatkę. Był to dobry znak. Porcja duża, bardzo smaczna. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat tej restauracji, każdemu polecam

Dziękujemy, Karol N

Restauracja Mała Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mała Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!