Zakopane miasto górne...

Krupówki to jedna z najsłynniejszych ulic w Polsce.Oprócz nowoczesnych sklepów warto przejść sie by... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Maria P
Kraków, Polska
Jest klimat

Klimat na deptaku z pewnością jest, jednak jest również dużo tandety oraz wielkie drożyzna. Jednak... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 281)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Zakopanem trudno nie odwiedzić Krupówek. W prawdzie ludzie dzielą się podobno na tych, co przyjechali w góry i na tych, co zdobywają grań Krupówek, ale drugiego tak chaotycznego miejsca w Polsce nie znajdziecie. Zwykli mieszkańcy przeplatają się ze zmęczonymi górołazami, pięknie ubranymi wczasowiczami i ludźmi w strojach góralskich. Wisienka na torcie to możliwość zdjecia z misiem, który nie wiedzieć czemu jest niedźwiedziem polarnym, a nie brunatnym. Do tego ogrom kiczu przytłaczający na każdym straganie jest trudny do zniesienia. Ale co kto lubi!

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nasze słynne Krupówki są z roku na rok coraz mniej góralskie/lokalne a coraz bardziej przypominają deptaki jakie możemy spotkać niemalże w każdym mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kkkpppas
Zrecenzowano: 3 września 2019

Nie polecam dla zwiedzania, nic specjalnego, no chyba że Ktoś ma przyjemność z natykania się na innych i lubi duże tłumy to ok. Dla innych wiele sklepów każdej specjalności, drogich jadłodajni i straganów z wyrobami oscypkowymi itp.

Dziękujemy, martin81kr
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolorowo i spokojnie, po 24 pustawo, koło 21 mało wolnych miejsc gdzie można z kolegami piwo wypić. Ale byłem w piątek - w tygodniu luźniej.

Dziękujemy, jacekm549
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne widoki na góry z ulicy. Dużo ludzi, jak to w popularnym turystycznym miejscu. Polecam, ale wcześnie rano:)

Dziękujemy, Mariiusz