Krupówki

Słynna i oblegana ulica. Nie byłem w tym miejscu kilka ładnych lat szczerze nic się nie zmieniło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
micha_w371
Clifton, New Jersey
Słynne Krupówki

Ulica długa, dużo Barów dużo restauracji ceny dość wysokie - w końcu samo centrum turystyczcnego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2020
pochmahon1
Chorzów, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 435)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Zakopanem trudno nie odwiedzić Krupówek. W prawdzie ludzie dzielą się podobno na tych, co przyjechali w góry i na tych, co zdobywają grań Krupówek, ale drugiego tak chaotycznego miejsca w Polsce nie znajdziecie. Zwykli mieszkańcy przeplatają się ze zmęczonymi górołazami, pięknie ubranymi wczasowiczami i ludźmi w strojach góralskich. Wisienka na torcie to możliwość zdjecia z misiem, który nie wiedzieć czemu jest niedźwiedziem polarnym, a nie brunatnym. Do tego ogrom kiczu przytłaczający na każdym straganie jest trudny do zniesienia. Ale co kto lubi!

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nasze słynne Krupówki są z roku na rok coraz mniej góralskie/lokalne a coraz bardziej przypominają deptaki jakie możemy spotkać niemalże w każdym mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kkkpppas
Zrecenzowano: 3 września 2019

Nie polecam dla zwiedzania, nic specjalnego, no chyba że Ktoś ma przyjemność z natykania się na innych i lubi duże tłumy to ok. Dla innych wiele sklepów każdej specjalności, drogich jadłodajni i straganów z wyrobami oscypkowymi itp.

Dziękujemy, martin81kr
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolorowo i spokojnie, po 24 pustawo, koło 21 mało wolnych miejsc gdzie można z kolegami piwo wypić. Ale byłem w piątek - w tygodniu luźniej.

Dziękujemy, jacekm549
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne widoki na góry z ulicy. Dużo ludzi, jak to w popularnym turystycznym miejscu. Polecam, ale wcześnie rano:)

Dziękujemy, Mariiusz